Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme az utcán/ boltban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az utcán/ boltban. Leszólítani valakit?

Figyelt kérdés

Nyilván ismerkedés céljából.

Tinder illetve hasonló oldalak nem jöttek be. Voltak randik, de nem alakult ki semmi komolyabb. Bulizni nem szeretek járni, késnyszerből pedig nem akarok. Ráadásul ott olyanokkal ismerkedhetnék akik szeretnek bulikba menni.

A hobbijaim által nem nagyon ismerek meg új embereket, de nőket tényleg ritkán.

Így túl sok lehetőség nincs az ismerkedésre számomra.

Hogyan fogadják a nők, ha leszólítják őket az utcán? Illetve pontosan hogyan kellene? Elmondani az igazat h szimpatikus... Vagy inkább valami kamu indokot kreálni és úgy?


Nők és férfiak talasztalatai is érdekelnek!

Köszönöm szépen hogy elolvastad!


30/F



2018. szept. 13. 19:58
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
76%

A válasz egyszerű. Amennyiben tetszel neki, akkor pozitívan fogadja, ellenkező esetben pedig negatívan.

Nagyjából semmit se számít, hogy mit mondasz.

2018. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Értelme csak akkor van, ha nem siet valahová, vagy nem tűnik úgy, hogy a kis világában van el. Ha buszmegállóban álldogál vagy egy parkban ül szerintem odamehetsz. De csak úgy megállítani valakit furcsa.


A jelekre viszont figyelj, ha érdektelen a telefonját nyomkodja vagy elfordul tőled valamennyire az a beszélgetés vége.

2018. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha tényleg jól nézzel ki, akkor van. Ellenkező esetben a nők élből elutasítóak lesznek.
2018. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%

Ha jól nézel ki, akkor van. Ha nem, akkor nincs.

Ahogy már írták, teljesen mindegy, hol csajozol és mit mondasz. Csak a külsődön múlik a sikered.

2018. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg ha sokat jársz egy boltba,és megtetszik egy ott dolgozó lány. Az a fő hogy sokat lásson,megszokja a jelenlétedet. Ezt a módszert kipróbáltam én is,idővel elkezdtek kérdezősködni meg flörtölni,és én messze nem vagyok egy jóképű gyerek.
2018. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Utcán, random nők leszólítgatásával ismerkedni eléggé pronyó dolog. Szerintem felejtsd el, Kérdező.
2018. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha le akarod járatni magad, akkor van.
2018. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!