Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ne haragudjatok, de kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne haragudjatok, de kicsit hosszú lesz. A pasi, akinek hát úgymond bevallottam, hogy tetszik, meglepődött, meghátrált és azóta kerül. Mit tehetnék érte? 24N

Figyelt kérdés

Kimondottan igényes, csinos nőnek tartom magam. A munkahelyünkön hónapok óta munkatársak vagyunk egy férfival. Eleinte nem érdekelt, sőt inkább taszított, mert külsőre egyáltalán nem volt az esetem, semmi különlegeset nem fedeztem fel benne, aminek következtében mint pasira tudtam volna felnézni. Úgy tekintettem rá, mint egy teljesen átlagos munkatársra, semmi többre. Viszont a hónapok során amíg együtt dolgoztunk volt időm kiismerni, hogy egy intelligens, becsületes, humoros, kreatív, nyitott, izgalmas srác, egy igazi pasi, tényleg élménynek számít együtt lenni vele. Minden reggel sietek be hozzá, hogy minél hamarabb láthassam és együtt lehessünk. Ő mindig jó fél órával előbb bent szokott már lenni és mindig mosolyogva, frissen főzött kávéval vár.

Minden jól működött közöttünk, tök jól elvoltunk, nagyon megkedveltem és egy gyenge pillanatomban bevallottam neki, hogy többet is el tudnék képzelni közöttünk, mint holmi munkakapcsolat. Ekkor ért a pofára esés:

Úgy reagált, hogy szó szerint idézem..

"Neked bejövök? Egy ilyen nőnek mint te hogy jöhetek be? Ne haragudj, de mint kollegád ezt valahogy nem tudom komolyan venni."

Elnevette magát. Egy világ omlott bennem össze abban a pillanatban. Az ideálomnak hitt pasi ignorált. Faggatni kezdtem, hogy hát mi baja, miért gondolkodik így. Annyit mondott, hogy nem vagyunk egy kategória, és hogy hozzám egy sikeres férfi illik, aki a cég előtt vár munka után a luxus terepjárójával, nem egy olyan csóró vézna gyerek, mint ő.

Ez tegnap délután történt. Ma egy órával utánam jött be reggel, nem fogadott az isteni kávéjával, került, nem szólt hozzám egy szián kívül. Ürességet érzek, mintha elhagyott volna, mintha kitépték volna a szívemet, pedig nem is voltunk még együtt. Egész nap csak rá gondolok és nem vesz komolyan, nem tud, vagy nem akar komolyan venni.

Kérlek segítsetek, mit tudnék csinálni, hogy meggyőzzem?? Nem akarom elveszíteni, oké tudom már kiismertem, nincs önbizalma, biztos volt valami a múltjában, mert kicsit gátlásos, de nem érdekel, engem ő érdekel, a mostani énje és el szeretném érni, hogy legyen bennem bizalma.. Hogyan csináljam??


2018. szept. 13. 20:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy elrontottad, inkább csak sokkoltad szerintem. Biztos, hogy ő is jól érezte magát a társaságodban ha eddig úgy viselkedett. Csak lehet, hogy nem hiszi el a dolgot és azt hiszi, hogy ez nálad csak átmeneti fellángolás és ha teret enged az érzelmeinek neki ebből pofára esés lesz. Biztos jó nőnek tart ha úgy nyilatkozott, hogy más kategória vagy mint ő és biztos kedvel is ha szívesen járt a kedvedbe. Szerintem egy alkalmas pillanatban kérdezz rá, mi a gond, miért változott a viselkedése. Mond el, hogy ez eddigi dolgok neked hiányoznak és őszinte voltál, kérd meg legyen ő is az és mondja el nyíltan mi a gond.
2018. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Ti sem vagytok normálisak, mindig azon sírtok hogy a nők nem kezdeményeznek, mikor meg megteszi kioltjátok miatta.

Amúgy valószínűleg azt hiszi hogy csak szórakozol vele azért reagált így vagy zavarban volt. Érdemes lenne munkahelyen kívül megbeszélnetek a dolgot.

2018. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%
Hát ha ő nem dug meg, én szívesen ;)
2018. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is inkább arról van szó hogy nagyon meglepdted és köpni-nyelni nem tud.

Ha annyira önbizalomhiányos akkor meg egyáltalán nem furcsa a reakció. Fél a pofára eséstől ami ebben a helyzetben logikus. Adj neki egy kis időt, legyél vele jófej, laza.

2018. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

"Egy ilyen nőnek mint te hogy jöhetek be? Ne haragudj, de mint kollegád ezt valahogy nem tudom komolyan venni."


Elnevette magát. Egy világ omlott bennem össze abban a pillanatban. Az ideálomnak hitt pasi ignorált."


Nem, nem téged ignorált.. illetve nem neked szólt, magába nézett és csődöt mondott. Mit akarsz te egy ilyen félkész férficskétől? Önbizalom nélkül arról fog szólni az élet, hogy majd bátoríthatod és hizlalhatod az egoját.. ami ha végre megnő akkor meg jó eséllyel amiatt nem fog majd észrevenni. Ugródeszka leszel cica:) már most mondom..

Önbizalomhiányos pasival ne kezdj, soha!

2018. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem sincs veszve semmi. Ugyan nem volt túl "okos" dolog így indítani, lehetett volna ezt ügyesebben is csinálni, de nincs még vége.

Az első és legfontosabb, hogy most egy kicsit húzódj vissza, legyél türelmes. Ha úgy alakulnak a dolgok, hogy ismét beszélgettek, akkor ne hozd fel újra a témát. Beszélgessetek azokról a dolgokról, amikről eddig is. Finoman küldhetsz jeleket, apróbb érintések, egy-egy mosoly poénos, kétértelmű megjegyzésekkel, stb. De ne vidd túlzásba.

Ha viszont továbbra is kerül, akkor pár nap után menj oda hozzá és kérj bocsánatot. Mondd el neki, hogy nem akartad lerohanni és megérted, ahogyan reagált. De az érzelmeid valódiak, nem tudtad tovább titkolni. Lehet, hogy nem ez volt a legjobb módja ennek közlésére, de így alakult és utólag már nem tudod megváltoztatni. Értékes embernek tartod és mint barátot nem akarod elveszíteni, ezért szeretnéd, ha újra beszélnétek. Nem lesz könnyű ezt mint elmondani, ehhez kell lelkierő és bátorság. Ezután ne várj semmit, ha nem válaszol, akkor mondd neki, hogy nem kell most válaszolnia, megvárod, amíg dönt. Köszönj el és hagyd ott.

2018. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyett értek az előttem szólóval.. Adj neki egy kis időt, nagyon lerohantad szerintem.


Most gondolj bele, képzeld magad az ő helyébe.

Itt vagy te mint egy átlagos, a te szavaiddal élve külsőre még taszító is, férfi.

Vékony, csoró, átlagos vagy átlag alatti fizetéssel. Miközben a médiában csak azt hallod, hogy a csajok csak a gazdag, kigyúrt és magabiztos pasikat szeretik.

Önbizalmad nuku, gátlásos vagy és lehet már évek óta vagy akkár eddig még soha nem is volt barátnőd.


Erre itt van ez a dekoratív, csinos igényes nő akire eddig közeli ismerősként, munkatársként tekintettél és jóban voltál vele, esetleg 1x-2x jól végigmérted, álmodozni szabad elven de belül tudtad, hogy esélyed sincs, teljesen más kategória,más életszínvonalon éltek.


És egyszer csak bumm, "én eltudnék veled képzelni mást is mint holmi munkakapcsolatott."


Kell neki egy kis idő míg feldolgozza. De amúgy szinte biztos vagyok, hogy az elmúlt 24 órában szinte máson se járt az essze mint rajtad ;D Szóval ha eddig nem gondolkodott el azon milyen is lenne veled egy kapcsolat mostmár biztos.


Viselkedj vele átlagosan, ne légy túl távolság tartó de hadd levegőhöz jutni. És legfontosabb, ne add fel addig amíg végkép nincs esély..


Én megértem a srácot, magam is hasonló helyzetben vagyok, csak énírántam nem érdeklődik senki...Lehet nőként nehéz felfogni de ha valakinek alapból kevés az önbizalma és kapcsolata is rég volt már akkor egy idő után csakis magában keresheti a hibákat. És aki keres az talál. Ne halgass a sok hülyére akik itt a sok negatív kommenteket írják. Nem téged nevetett ki, saját magátt nevette ki. Lehet, hogy benned most egy világ omlott össze mert félre értetted de szerintem neki meg olyan volt mintha egy kést forgattak volna meg a melkasában miután jól mellbe vágták. Lehet kicsit önző dolog, de kicsit magamat látom a srácban és örülnék, ha másnak nem is de neki,nektek összejönne egy jó párkapcsolat.



24/F


Az esetleges helyesírási hibákért elnézést kérek.

2018. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

Mekkora fogyatekosak a válaszolok.

A pasinak oriási önbizalomhiánya van, és nem tudja kezelni hogy egy ilyen jo nőnek ö tetszik, mert nagyon ugy érezte sokkal jobbat érdemelsz, és nem akarja elhinni, nem tudja kezelni.

Beszélj vele, mondd el neki hogy ez neked fáj mert szereted ot, és egyutt lesztek.

Rohadtul nincs veszve semmi, csak itt a sok gyokernek fogalma sincs semmirol de pofázni tudnak.

2018. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Változott azóta a dolog?
2018. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia! Engem is érdekel,hogyan is alakult a kapcsolatotok. Tuti,h nem rajtad nevetett,hanem a helyzeten.

Ha van időd,légyszives írd már meg,h mi törpént. Köszi! :)

2019. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!