Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy ferfi elhidegul elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi elhidegul elsö szex utan, azert van mert a nö nem olyan jó?

Figyelt kérdés

En szerintem arról van szò , hogy a nö nem valtja be a reményeket .

Ilyenkor szeretik mondani az emberek hogy a pasi komolytalan , egy ” player” , éretlen , stb de szerintem nem erröl van szó , hanem egyszeruen a nö nem az , akit keresett , csak ezt nehez belatni

Ti , ferfiak , igazam van?



2018. szept. 14. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak pont ennyi volt a célja.
2018. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Azért van, mert felszínes, mint egy gúla.
2018. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Első szex után vége? Akkor csak annyit akartam. Bár olyan még nem volt, hogy egy szex. Még akkor is 8-10 alkalom, ha egyáltalán nem tetszik a nő.
2018. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azért mert eleve ennyit tervezett a hölgyel.

Van férfi aki elveszti minden érdeklődését a szex után.

2018. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször az ilyen esetben szerintem csak a szexről van szó, vagyis a férfinak csak annyi volt a szándéka, hogy ágyba vigye a nőt. Se tőbb, se kevesebb.

Ha valaki valakit tényleg kedvel, akkor nem hidegül el csak úgy az első szex után még akkor sem, ha nem az volt álmai éjszakája.

2018. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

A fő kérdésedre van 1 lehetséges válasz. Nem direkt így kérdeztem, sőt nem is kérdeztem semmit, magától mondott valamit, ami ezt megválaszolja.


Nem, nem csak ez az oka.

Lehet, hogy tényleg tetszik neki a nő, csak magában bizonytalan esetleg. Vagy az élethelyzete nem engedi meg, hogy komolyabbra fűzze a kapcsolatot. Lehet, hogy máson rágódik még a múltból. És lehet, hogy sajnálja, hogy ilyen hamar megesett a dolog, mert őszintén többet várt a dologtól, de a nő hamarabb engedett, mint amire számított, és ezért leértékelődött a szemében. Ettől még kedvelheti a nőt és tetszhet neki.

Sajnos a férfiak (főleg az éretlenebbek) sem tehetnek arról, hogy így működnek. Nekünk nőknek is tudni kell kezelni ezt.

Ha elhidegült az első szex után, akkor annak annyi. Tovább kell tudni lépni.

2018. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
A társkeresés egyik alapszabálya, hogy ti nők gyakorlatilag bármilyen jó pasival meg tudjátok magatokat dugatni, de ha kapcsolatról van szó, azt csak a saját ligátokban lévő férfiaktól várhatok. Úgyhogy az a nő, aki jobb férfit akar annál, automatikusan szextárggyá minősíti le magát.
2018. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nő vagyok,de volt sajnos dolgom ilyen pasival. Nagyon tepert utánam,több hónapig,majd miután megtörtént a dolog(ami amúgy életem legrosszabb szexe volt, nem csak az én hibámból),mintha kicserélték volna. Utána már nem érdekeltem. Mondjuk pár hónapra rá,megkeresett,de nem foglalkoztam vele!
2018. szept. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Az idióta nők nem értik, hogy egy pasi csak az első szex után dönti el, hogy akar-e valamit vagy sem. Ezért muszáj hazudni, mert sok nő meg már csak azzal fekszik le, akivel ő eldöntötte, hogy komolyat akar.


Értitek, a nő még szex előtt tudja, hogy komolyat akar, a férfi meg majd csak szex után tudná igazán. Na itt nincs win-win, mindenki nyer szituáció.

2018. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A szex tanulható, és aki gyakorlottabb a szexben segíthet a másik félnek is! De ez általában nem így van. Mindenki tabuként kezeli a szexet, és ha az első nem volt jó, kifordul, és a másikban keresve a hibát, továbblép.


A szex, és az anatómia annyira egyszerű, hogy az általánosiskolás kisgyerek is megértené. De a férfiak legtöbbjének mégsincs halovány fingja sem arról, hogy mit tegyen hogy a lánynak is jó legyen.

És mivel a lányokat sem világosítják fel a szülők, csak tapogatózik mindenki a sötétben! A fiúk nem akarnak "bajt" maguknak, hogy egy "problémás" csajjal foglalkozzanak, hanem továbblépnek. Pedig valószínűleg ők a ludasok.


Valószínűleg nincs igazad! De nem írtad hogy férfi vagy nő vagy! Nem tudom a férfi a címben hány évest takar ugyan?

F/60

2018. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!