Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fölöslegesen küzdöttem ennyit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fölöslegesen küzdöttem ennyit, ha a nálam kövérebb srácot szólítják le?

Figyelt kérdés
Régebben elég vékony voltam és már évek óta eddzek, mára már szép testem van de az arcom mindig tudtam ronda és ez ellen nem tudok mit tenni, itt vagyok 18 évesen és még semmilyen komolyabb dolgom nem volt lányokkal, nőkkel de még nem is közelednek felém. Erre suliban két jó csaj egy kicsit kövérebb srácot szóítanak le, nevetgélnek vele, szünetben már együtt vannak vele, akin látszik nincs kigyúrva, mikor azok a csajok adonisz srácokat is megtudnának szerezni. Most komolyan azért mert neki kis cukifiús, szépfiús arca van meg magas? Úgy érzem teljesen fölöslegesen csináltam mindent, ha csak ronda barátnőim lehetnek majd... 18F

2018. szept. 16. 12:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem fölöslegesen küzdöttél, az egészséged és az önképed majd később megköszöni neked :). Én tudom, milyen sz@r érzés látni, hogy a ronda pasik bezzeg kellenek a nőknek, te meg nem (bár közted és köztem az a különbség, hogy nekem szép arcom van :)). Én úgy tudtam ezen felülemelkedni, hogy a többi srácnál keményebben dolgoztam meg a nőkért, lett is eredménye, majdnem húszat megfektettem, és lett idáig öt stabil kapcsolatom pedig nem egész életemben ezen voltam..

26/F

2018. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!