Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, akiknek idősebb nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek idősebb nő a párja! Miben másabb, mint egy korotokbeli lánnyal?

Figyelt kérdés
4-5 év soknak számít?
2017. aug. 3. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Röviden abban, hogy őt szeretem. Emellett kiforrottabb az egyénisége, kiegyensúlyozottabb,bájosabb.


4-5 év szerintem nem számít.


28/N, a párom 39/N

2017. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1# megkerdezhetem mi a horoszkopotok?
2017. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köztünk 16 év van (30-46), és valóban más. Mikor 11 év volt köztem és egy volt barátnőm közt, kicsit másabb volt. Itt már tényleg a szeretjük egymást, ne veszekedjünk dolog van. No meg én szeretem, hogy anyáskodik felettem :D. Olyan nyugodtabb, meghittebb az egész. Na és persze megy a megbámulás ezerrel. Sokan az anyámnak nézik... 4 éve vagyunk együtt de ehhez aosem dogok tudni hozzáazolni.
2017. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én skorpió vagyok, ő bika.Miért?

1-es.

2017. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jé, a lány aki nekem tetszik ő is Bika, Bika aszcendenssel. :D

Én mondjuk Kos vagyok, de Skorpió aszcendenssel. :"D

2017. aug. 5. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
12 év van köztünk, én 26, ő 38. Őszintén, sokkal jobb, mint egy velem egykorú nővel. Lehet azért, mert érettebb vagyok a saját korosztályomnál, nem tudom. Ő nagyon fiatalos, rólam nem is beszélve. Nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb a kapcsolatom vele, mint bárki mással előtte, ezen kívül a biztonságérzetem is erősebb. Kiforrott, stabil egyéniség. :)
2017. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!