Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, akiknek már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek már volt legalább 15 évvel idősebb párja: mi az, amivel meg tudott titeket fogni és mi az, amit nem találtatok meg a korotokbeli pasikban és benne igen?

Figyelt kérdés

Most direkt az extrém nagy korkülönbséget céloztam meg a kérdésemmel. Legyen mondjuk 15 év feletti. Akinek már volt ilyen párja: mivel tudott többet, mint a korban hozzátok illő férfiak(fiúk)?


Sokan egyből rávágják az ilyen kapcsolatokat látva, hogy "biztos a pénze miatt van vele a nő", stb., de gondolom, ez nem ilyen egyszerű. Talán az érkező válaszok demonstrálhatják, hogy a kép azért ennél jóval összetettebb tud lenni.


Nagyon sok ilyen kapcsolat van - most a kérdés, hogy a korukbeli férfiakból való kiábrándultság "üldözi" az idősebb férfiak karjaiba a nőket, vagy valóban az anyagi biztonság ígérete generálja a vonzalmat?



2018. szept. 16. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Középiskolás voltam amikor szerelmes lettem apu kollégájába aki mellesleg a barátja is. Nem nagyon tudott mit kezdeni egy bakfis rajongásával de ha jött mindig beszélt velem is,ha véletlenül össze futottunk meghívott fagyizni, amikor a nyelvvizsgára készültem csak angolul beszélt velem.Semmi jelét nem adta " olyan" vonzalomnak. A sikeres nyelvvizsga után kimentem egy évre külföldre,ott jártam egy középiskolai évet. Ott kint valahogy felnőttem, kívül- belül sokat változtam. Amikor visszajöttem még mindig nagyon vonzónak találtam csak úgy éreztem nem fogom magam nevetségessé tenni egy gyerekes vonzalommal ezért nem mutattam ki amit érzek, ráadásul nem akartam egy Playboy sokadik barátnője lenni. Ma sem tudom hogy ez, vagy a változásom okozta de elkezdett udvarolni...Elkoptak mellőle a nőcskék és már csak én maradtam 😊 Befejeztem a középiskolát és össze házasodtunk, ennek 10 éve. Megvan a diplomám is, meg 3 gyerekünk és soha nem zavart a 21 év korkülönbség. Amikor megkérte a kezem aputól,a barátjától akkor ketten együtt megbeszélték hogy végülis az lesz/ lett amit az a kis csitri akart 😁
2020. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!