Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emiatt túl magasak lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt túl magasak lennének az igényeim, és minden fiút "elhajtanék"?

Figyelt kérdés

Én nem érzem így. Már csak azért sem, mert az a "minden", az 2. De itt folyton azt hajtogatják a fiúk, hogy ha egy lánynak nincs kapcsolata, az csakis amiatt lehet, mert vagy túl magasak az igényei, vagy minden próbálkozót elhajt.

Na most nálam ez a szám csak kettő, így én ezzel nem látok problémát. Ha 100-ból 100-at küldtem volna el, akkor igen, igaz lenne rám a fenti állítás. De kettő az egyáltalán nem sok.

Főleg, hogy ha kielemezzük azt a kettőt. Az elsővel abszolút nem volt semmi probléma, kívül-belül tökéletes volt (csak annyi gond volt, hogy alacsonyabb volt nálam, de nem ez volt a döntő), velem voltak (illetve vannak) a bajok. Nagyon nem volt jó az időzítés, depressziós voltam/vagyok, és nagyon intenzíven fájt még (illetve fáj még mindig) az utolsó szerelmi bánatom.

A másodikra pedig szintén igaz, hogy rossz az időzítés, hiszen azóta se múlt el se a szerelmi bánat, se a depresszió. Viszont ő egyáltalán nem jön be, se kívülről, se belülről. Nem szeretném leszólni, meg rosszat mondani rá, de nem is néz ki jól, és furcsa belülről is, egyáltalán nem illünk össze (pl ő nagyon vidékies, úgy is beszél, én meg Budapesti vagyok, ő vallásos, én nem, és még a nevemet se tudja megjegyezni).

Szóval? Velem van a baj, vagy a körülményekkel?



2018. szept. 16. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Most meg fogod kapni hogy ha fiú lennél még kettőből se választhatnál főleg depressziósan ha neked kéne kezdeményezni.

Amúgy meg mindenki azzal jön össze akivel akar, ne foglalkozz vele mit mondanak.

2018. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell mindenki véleményére adni. Ne rágódj az itteni hozzászólásokon.
2018. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom te tipikusan az a nő vagy, aki gyakorlatilag elzárkózik a férfiak elől, sehova nem megy, semmit nem csinál, aztán csodálkozik, miért nem találnak rá. Miért nem állnak az ajtaja előtt a legeslegjobb pasik?
2018. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Ha összesen 2 pasi próbálkozott nálad, akkor bizony veled van a baj



- vagy nem lehet sehol találkozni veled

- nem veszed észre a többieket

- ronda vagy

2018. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát végül is beláttad hogy benned is vannak bajok, és ebben az esetben ez a legfontosabb. Ezek a kapcsolatok így alakultak. Egyszerűen ennyi. El kell engedni az egészet. Most már ne hibáztasd magad, és ne keresd hogy mi lehetett volna ha...

Próbálj meg a jelenben maradni!

Elengedni a múltat, és azt is ami szerelmi bánatot okoz. A depresszióddal sem ártana kezdeni valamit, talán keress fel szakembert ha teheted. Ha elég jól tudod rendezni magad akkor jobb eséllyel találod meg az igazi párod is.

Viszont mindenkiben vannak hibák, ezért bármikor jöhet a szerelem ha nem is számítasz rá, csak olyan kapcsolatot kell keresni ahogy egymás hibái ki tudják egészíteni egymást, vagy megférnek egymás mellett. Végül is ez valahol egy ponton túl sokszor az alkalmazkodásról szól.

2018. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3: Azért ez nincs teljesen így. Való igaz, introvertált vagyok, és nem járok minden hétvégén bulizni (a szórakozóhelyeket nem is szeretem). De a munkatársaimmal rendszeresen összeülünk iszogatni, a barátnőimmel is szoktam elmenni erre-arra, tegnap voltam szülinapi buliban. És imádok egyedül sétálgatni a városban, vagy a Körúton, vagy a Margitszigeten, Óbudai-szigeten, vagy épp kávézókba járni. Szóval van társasági életem, és egyedül is ki szoktam mozdulni. Meg vendéglátásban dolgozom, naponta több száz (vagy ezer) ember megfordul nálunk. És "legeslegjobb" pasikról szó sem volt, de mivel szeretek egyedül lenni, inkább maradok egyedül, minthogy olyannal jöjjek össze, aki egyáltalán nem tetszik, és még a nevemet se tudja megjegyezni, miután elmondtam neki 8-szor.


#4: Én tudom, hogy velem bajok vannak. Ezzel teljes mértékben egyetértek, csak azért nem akartam idekeverni, mert teljesen más téma, és sokkal hosszabb. Azt, hogy "nem lehet sehol találkozni velem", azt fentebb kifejtettem. Többiek nincsenek, hacsak az nem számít, amikor a múltkor egy alkoholista csöves odakiabálta, hogy cica. Rondának ronda vagyok, azt tudom, de ápolt, és próbálok tenni ellene.

2018. szept. 16. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy amíg nem vagy túl a szerelmi bánatodon és amíg a depressziód nem kezelted (gyógyítható betegségről beszélünk, csak foglalkozni kell vele), addig felesleges ezen gondolkodni, hogy hol van a hiba. Simán lehet, hogy az említett két sráccal akkor sem jött volna össze, ha te minden tőled telhetőt megteszel és fülig beléjük habarodsz. Nem tudhatjuk, hogy egyébként mennyire illettetek volna össze, te sem tudhatod, hiszen a leírásodból kiindulva nem is ismerted egyiküket sem igazán. Innentől kezdve felesleges magad vagy a körülményeket hibáztatni. De továbbra is azt tudom mondani, hogy amíg a szerelmi bánat, mint kifogás/indoklás felmerül a kapcsolat ellen, addig semmiképpen sincs értelme próbálkozni.
2018. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked, hogy magasak lennének az igényeid?!Ennek semmi köze nincs ehhez, hisz te magad írod, hogy mindösszesen 2 férfit hajtottál el és azokat is elsősorban azért, mert rossz volt az időzítés, + gondolom annyira nem is vonzódtál hozzájuk.

Amúgy veled is van baj, meg a körülményekkel is, de nem az igényeid magasok, csak szimplán rossz passzban vagy, depsi vagy a múltban élsz, nem állsz készen egy kapcsolatra, van ilyen.

2018. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt inkább azt érzem, hogy rosszkor próbálkoztak csak nálad.


Az meg szerintem sem a vég, hogy 2-ből nem volt jó senki, én is elutasítottam 3 lányt társkeresőn, pedig nem tehetném meg én se, nem is volt még soha kapcsolatom de csak ezért nem is jönnék össze akárkivel, ha nem érzem, hogy működne a dolog.


Ha valakinél 100-ból nem elég jó senki, ott már vannak gondok.

2018. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyenjogúság van, Kérdező, te is ugyanúgy kezdeményezhetsz.

Hogy kinél, azt neked kell tudnod.

Nem muszáj buliban ismerkedni, naná hogy ott nem lelsz introvertáltakat, hamarabb találnál jeget a Szaharában. Aki introvertált, az messze kerüli a társaságot. Én is az vagyok, Kérdező. Velem például soha, egyetlen buliban, fesztiválon vagy tömegrendezvényen se futnál össze, mert ha kimozdulok, csak olyan helyekre járok, ahova élő ember be nem teszi a lábát.

Tehát nyilván másutt kell keresned őket, akár online.

2018. szept. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!