Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emiatt túl magasak lennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt túl magasak lennének az igényeim, és minden fiút "elhajtanék"?

Figyelt kérdés

Én nem érzem így. Már csak azért sem, mert az a "minden", az 2. De itt folyton azt hajtogatják a fiúk, hogy ha egy lánynak nincs kapcsolata, az csakis amiatt lehet, mert vagy túl magasak az igényei, vagy minden próbálkozót elhajt.

Na most nálam ez a szám csak kettő, így én ezzel nem látok problémát. Ha 100-ból 100-at küldtem volna el, akkor igen, igaz lenne rám a fenti állítás. De kettő az egyáltalán nem sok.

Főleg, hogy ha kielemezzük azt a kettőt. Az elsővel abszolút nem volt semmi probléma, kívül-belül tökéletes volt (csak annyi gond volt, hogy alacsonyabb volt nálam, de nem ez volt a döntő), velem voltak (illetve vannak) a bajok. Nagyon nem volt jó az időzítés, depressziós voltam/vagyok, és nagyon intenzíven fájt még (illetve fáj még mindig) az utolsó szerelmi bánatom.

A másodikra pedig szintén igaz, hogy rossz az időzítés, hiszen azóta se múlt el se a szerelmi bánat, se a depresszió. Viszont ő egyáltalán nem jön be, se kívülről, se belülről. Nem szeretném leszólni, meg rosszat mondani rá, de nem is néz ki jól, és furcsa belülről is, egyáltalán nem illünk össze (pl ő nagyon vidékies, úgy is beszél, én meg Budapesti vagyok, ő vallásos, én nem, és még a nevemet se tudja megjegyezni).

Szóval? Velem van a baj, vagy a körülményekkel?



2018. szept. 16. 17:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10: Én abszolút azt a tábort erősítem, miszerint egy lány is nyugodtan kezdeményezhet. Csak nem akarok. Mivel kapcsolatot se. Hiszen a két fiú közül az első nagyon bejött, kívül-belül, csak velem volt/van a baj, tehát nem szeretnék kapcsolatot jelenleg, így kezdeményezni sem fogok. Na meg nem is lenne túl sok értelme, mert a megalázásokra, kiröhögésekre nem vagyok kíváncsi.

Viszont én szerintem csak félig vagyok introvertált, mert én igenis szeretnék kimozdulni, eljárkálni itthonról, és a fesztiválokat is szeretem.

2018. szept. 17. 07:37
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ha jó neked egyedül, akkor igazából nincs szükség a kérdésre se.
2018. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!