Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 30 vagyok, még 1 nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 vagyok, még 1 nőnek se kellettem, mi a teendő?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 13:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

"egy lány nő akkor van kapcsolatba amikor akar,12 éves kortól"

Mert egy pasi nem? Valami tiltja nekik? :D Na látod, ezért mondtam, hogy sötét vagy, mert h..lye vagy.


És az, hogy emiatt kezdel leépülni? :D Egyszerűen már szánalmas. Ennyire éhezed a figyelmet, hogy ilyen b..romságokkal is képes vagy égetni magad?

Jaj, hogy oda ne rohanjak, leépülni?! :D Mert hagyod magad, mert egy lusta dög vagy, nem találod fel magad, csak sírsz, mint egy kisbaba.

A kitartó embereknek nincs idejük rinyálni.

2018. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
ja,ha egy nő próbálkozna a férfiaknál 20 évig és lese carnák meg beszólnának neki akkor is biztos kitartó lenne,aha :D
2018. szept. 17. 13:37
 13/25 anonim ***** válasza:
65%

De ember, gondolkozz már. Mi miatt nem kellesz egy nőnek sem?

Változtattál külsődön, mentalitásodon, hozzáállásodon? Vagy éveken keresztül ugyanolyan maradtál?

Változtatni kéne stratégiát, ha a jelenlegivel nem érsz célt. Tudom, most újat mondtam neked.


Valamit nagyon sz..rul csinálsz, és arról nem a nők tehetnek, hanem te egyedül.

2018. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
nem tudom az okát,nem indokolják meg így nem tudom min kéne változtassak
2018. szept. 17. 13:49
 15/25 anonim ***** válasza:
Foglalkozz önismerettel, találd fel magad és keresd meg a hibáidat!
2018. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
tehát most nem vagyok jó,ezért változtatnom kell,ki a jó akkor?a nőverő lopós sunyik?nekik van nőjük
2018. szept. 17. 13:51
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Egyre inkább úgy érzem, hogy neked tényleg nem való kapcsolat... Kifogásokat keresel, nyavalyogsz, előítéletes vagy, a segítséget nem fogadod, inkább " bepöccensz". Ilyen személyiséggel tényleg kicsi az esélyed, ez érthető.
2018. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
a nőverők nem pöccenek be?
2018. szept. 17. 14:18
 19/25 anonim ***** válasza:
65%

Gratulálok, szüleid büszkék lehetnek rád. De lehet, hogy ők is ilyenek, mint te, hisz honnan máshonnan tanulhattad volna ezt a mentalitást?


Mondtam azt, hogy légy nőverő h..lye agresszív?


Nem baj, legalább nem szaporodsz.

2018. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"sötét alatt mit értesz?bolond?"


Nem a sötét az rendszerint azt jelenti, retardált, afféle félig-meddig szellemi fogyatékos.

2018. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!