Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok az ismerkedésnél mennyire nézik meg a pasi fogait a randin?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon.
2018. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha nagyon extrém hibás, az nem tetszik, de ha kicsit kusza vagy nem vakító fehér, az nem gáz. Nekem sem tökéletes.
2018. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, hogy ne legyen egészségtelen. Az, ha kicsit csálé, teljesen belefér - nekem is az - de ne rohadjon.
2018. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor ilyen fogazat már kizáró?


[link]

2018. szept. 17. 16:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Banyek, ma se vacsorázok már :D

Bocsi, de ilyet tuti nem csókolnék meg szívesen (sőt, igazából nem szívesen se tenném)

2018. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, kizáró. gondolom te sem csókolóznál olyan lánnyal akinek ilyenek a fogai..gondolom egy jó fincsa szájbűz is párosul mellé. :D
2018. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Sokat számít. Fiatalon kosarazás közben kiverték az első 2 fogamat letört belőlük 1-1 darab. Már azt is szóvá tették, később megcsináltattam, de akkor nem volt 150k rá.

A másik dolog amire allergiásak a mai nők az a köröm és kéz állapota. Autószerelőként dolgoztam évekig is mindig jött a szöveg, hogy miért nem figyelek a kezemre, meg ciki hogy mocskosnak néz ki. Azért találtam olyan barátnőt akit ez egy cseppet sem zavart, sőt nagyon is értékelte, hogy szinte mindent meg tudtam javítani. Apósom őstermelő, igazi paraszt ember, olyan kemény kezet még nem fogtam, mint neki van, 2 ujjperce is hiányzik. Ezen lehet persze kiakadni, speciel én felnézek rá.

2018. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Apukámnak konkrétan a 2 felső első metszőfoga tört ki egy az egyben egy autóbalesetben fiatalkorában. Anyukám mégis összejött vele ezután :)

A köröm-kéz igaz, az én párom is autószerelő, engem nem zavar, hogy olyan amilyen, de volt már ismerősünk, aki fintorgott rá. :D De nem kell aggódni, van aki nem ilyenekkel foglalkozik, párom minden munkatársának van barátnője/felesége. :)

2018. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Én mindig megnézem. Nincs is annál kedvesebb és aranyosabb számomra, mint egy férfi mosolya enyhén szabálytalan fogsorral :-)) kissé előreálló metszőfogak vagy 5 perc szünet a felső metszőfogak közt... nagyon édes :-)
2018. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi a jóisten ez már megint? Miért van az, hogy az ilyen fogas kérdéseknél soha nem egy kis ferdeség vagy szóköz van, hanem halottra rohadt ocsmány pofa?
2018. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!