Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hosszabb ideig lógtok ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszabb ideig lógtok ezen az oldalon, rátok hogyan hat: felvidít vagy inkább lehangol?

Figyelt kérdés

Biztos mindenki észrevette már, hogy a GYK-nak van egy sajátos világa - viszont emberfüggő, ez kire milyen hatást gyakorol. Ha több órát egyhuzamban itt vagytok, utána kiléptek, milyen érzések lesznek úrrá rajtatok? Rosszkedv, esetleg értetlenkedés, csodálkozás(hogy mennyi fura ember van), méreg, düh, csalódottság, netán jókedv?


És ha kivált valamit, az az oldal bezárása után nem sokkal el is illan vagy utána még hosszú ideig megmarad? Van, hogy valami olyat olvastok itt, amin utána még sokáig kattog az agyatok?



2018. szept. 18. 09:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Én olyan jókat nevetek egy pár kérdésnél hogy kijön a könnyeim
2018. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Inkább vidít, sok érdekes figurával lehet itt találkozni, és némelyek kabaréban is simán megállnák a helyüket:D
2018. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

1-2 érdekes, vannak viccesek, de olyan is, hogy elgondolkozok ezek ugyan melyik bolygóról jöttek..

Szóval változó a hangulatom tőle.

2018. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Van, amin nagyot jót nevetek, van, ami felhúz egy rövid időre, akkor elkezdem kb a billentyűt verni és úgy írni a válaszom, de szerencsére ilyenkor gyorsan átfut az agyamon, hogy "hahó ez megint valami gyakoris troll kiírása, aki: a verzió: direkt provokálni akar

b verzió: tényleg ilyen ostoba- Ezek után általában érzek némi szánalmat, sajnálkozást irántuk és ennyi. Pár perc alatt ez le szokott menni. Nem hat rám a későbbiekben a dolog, bezárom az oldalt és kész.


Egyáltalán nem tartom egészségesnek, ha valaki annyira komolyan vesz egy anonim fórumot, hogy az kihat az életére/kedvére. Itt egy csomóan direkt csak azért írnak, hogy levezessék a frusztrációt vagy másokat bántsanak direkt. Nem szabadna ezeknek felülni. Van elég bajunk/örömünk a valós világban ott kell élni, nem itt. Ide csak időtöltésnek, szórakozásnak, unaloműzésnek kell jönni, nem szabad semmit komolyan venni, pláne nem az ember lelkére.

2018. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Hol így, hol úgy.


Sokszor csak jólesik leírni a saját tapasztalatot, és ezzel hozzátenni az utókornak szánt tanításhoz, amit persze ugyanúgy nem fogadnak meg mint mi annak idején.

2018. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Most speciel mérges vagyok magamra, rengeteg dolgom van, de itt lógok. Mindegy, megiszom még a kávémat, aztán futok.


Unatkozásból, pihenésként nézek fel, inkább olvasni szeretem, mit írnak, de vmikor nem tudom megállni, h ne írjak, mint most is. :)


Rám semmilyen hatással nincs, csak még egy bizonyíték, h mennyi félék is vagyunk. Aztán becsukom a laptopot és élem az életem.

2018. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem (főleg ez az alkategória) inkább lehangol, depresszióssá tesz...
2018. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Őszintén belőlem semmiféle érzelmeket nem vált ki ez az oldal

Egyszerűen csak itt vagyok, válaszolok a kérdésekre, amikre tudok értelmes választ adni, de nem igazán dühített fel egy kérdés/válasz se, rossz/ jó kedvem se igazán lett


Bár bevallom néha van egy-két illető aki felcseszi az agyam a válaszával, pedig én hihetetlenül nyugodt ember vagyok, de ez elég ritka


Szóval pokerface-el jövök, pokerface-el távozok.

2018. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

"Valamikor jókat röhögök, de az ide járó sok dagadt nő meg ri.banc akik mindig összezárnak, meg egyfelé szavaznak bizonyos kérdésekben, na ők kur.vára felidegesítenek, legszívesebben megcsapkodnám őket egy ásóval."


Az ilyen stílusú tagok lehangolnak, de egyébként nagyon jókat szórakozom itt. :D

2018. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Maga az oldal nyilvános része ahol a kérdéseket lehet feltenni és megválaszolni nem befolyásol érzelmileg.


Időtöltésként használom az oldalt és van, hogy szoktam is itt beszélgetni, van akivel rendszeresen is.


Mint már mondtam, hogy nem befolyásol érzelmileg. Nem vidít fel, bár néha egy-egy nagyon ostoba kérdés meg tud mosolyogtatni de alapvetően nem szoktam mások nyomorán vagy szerencsétlenségén nevetni vagy felvidulni tőle. Elszomorodni sem szoktam azért, mert sok az idióta. Máshol is sok.. Látom nap, mint nap, hogy mennyi hülye ember teng-leng akár itt az oldalon akár a való életben.


Én egyébként soha nem szoktam kilépni erről az oldalról, igazából a gépem sem kapcsolom ki, csak szimplán ott hagyom este. Másnap amikor hazaérek akkor ugyan úgy használom, ha nem vagyok fáradt és van kedvem, mintha nem történt volna semmi.

2018. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!