Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan 25-45 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 25-45 közötti szép, átlagos nők akik egyedülállóak tartósan és is nem kezelgeti őket senki?

Figyelt kérdés
Mert ismerek ilyeneket és valóban szép nők és nincs kapcsolatuk és nem is hallani,hogy valaki kezelgetné őket. Meg vannak olyanok is akár kicsit csúnyácskák is de egyik farokból a másikba ülnek át.
2018. szept. 21. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, egyedülálló, nem "kezelget" senki, mert alapból nem olyan vagyok, csak a szépség nem stimmel.
2018. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Vannak ilyenek is. De azért a nők java részét szerintem kezelgeti valaki, vagy több-kevesebb rendszerességgel bevállal egy-egy egyéjszakást. A szexuális élet nélküli nők száma elenyésző lehet. (Amúgy a férfiaké sem olyan sok, mint gondolnánk, de a nőkénél azért nyilván jóval magasabb.)
2018. szept. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jelen, mert akit akartam volna hogy kezelgessen az nem akart kezelgetni:Dez pech
2018. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Droid, a nők többsége (pláne már 25 fölött) nem szokott belemenni egyéjszakásokba stb. mert egy nőnek ez nem szokott jó lenni. (persze kivételek vannak) A férfiak mindig elmennek aktus során, el sem tudják képzelni, hogy a nők 75%-nak ez nem szokott sikerülni. Minek kísérletezgetnénk idegenekkel? Ha nincs kapcsolat, mi értelme a szexnek? Ezért van az hogy egy nő hamarabb lesz szerető, mint hogy egyéjszakásokba vesse bele magát: mert az emlékezetet a leginkább egy kapcsolatra, vannak érzelmek, a partnered ismeri az erogén zónáidat, tudja, hogy nyúljon hozzád. Persze, erkölcsileg ez nem mindenkinek fér bele, hála Istennek, de ha most csak szex szempontjából nézzük a dolgot: mi nem használjuk ki azt a lehetőséget, hogy szexet bármikor kapunk, ha nekünk kapcsolat kell.

Ha lecsót akarok csinálni és csak paprikám van hozzá, paradicsom nincsen, akkor nem veszek még több paprikát, mert abból nem lesz lecsó.

2018. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%
14. tudom-tudom, a nőknél egyszerűen nincs olyan, hogy egyéjszakás, szerető se nagyon, és az sem számít egyáltalán, hogy milyen magas a férfi vagy hogy mennyi pénze van, van-e kocsija, lakása, öltönyt hord-e vagy pólót és más effélék. A nőknél csak a lélek, csak a szív számít mindig, mindenben, és csak az igaz szerelem játszik, semmi más. Na, ugorjunk.
2018. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

droid barátom téged nagyon megbacott az élet.

GYIK en az összes férfi azzal vádolja a nőket hogy csak külsőre mennek. Komolyan a f*aszom tele ezzel a siránkozással. Hogy a nők a jól kinéző, igényes , jól öltözködött esetleg stílusos szőrzetet viselő pasikat választják. HÁÁÁT B*ZDMEG mert te nem azt a nőt nézed meg aki szépen van felöltözve, akinek jól áll a haja, akinek szép a szeme stb. Te se mész rá olyan lányra aki úgy öltözködik mint a nagymamám.

Mindig a másikba keresitek a hibát. Hogy jajj a csúnya lányok nem választanak engem mert nincs pénzem, nem nézek ki jól.

Jó nem fogsz tudni milliomos lenni egyik napról a másikra. De az öltözködéseden, a megjelenéseden tudsz változtatni.

Zárjátok már ezt le... vannak ribizlik de vannak normális nők.


21F

2018. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az a baj droidkám, hogy nem tudsz sem olvasni, sem szöveget értelmezni, ezért nem kellesz a nőknek, nem azért mert nem vagy modell. Hol írtam olyat, hogy a nők nem szoktak szeretői kapcsolatokba belemenni? Az ellenkezőjét írtam.
2018. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!