Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli ferfi aki teged akar, tenyleg ez kell, igaz ez?

Figyelt kérdés

Neztem egy dating coach videóját a neten es azt mondta , hogy azok a pasik akik letettek valamit az asztalra es van mit nyújtsanak , általában foglaltak es sok nö van körulöttuk, ezeknek a ferfiaknak több mindent elneznek a nök , mert remenykednek hogy ök lesznek a befutók

Es a pasi tenyleg élénk életet él , sok nö veszi körul es böseg zavaraban szenved

Persze sok nö almodik róluk

Akkor ott van a masik ferfitipus a coach szerint , ne utaljatok ezért , akinek nincsenek opciói , ezért bárhogy jó vagy neki , egyböl házasságot akar , ” te vagy az eletem ” stb , ontja a szlogeneket , mivel hogy eleg üres élete van .

Szakmalilag nincs beteljesedve es semmilyen szinten , ezért a szerelembe szeretne kapaszkodni , egy nöbe , aki ertelmet ad az eletenek

Ezek a ferfiak kene kelljenek ?

Nem jobb akkor egy sikeres ferfi , aki , ha nem is monogam , de ezerszer többet tud úgyis nyújtani , mint kapcsolatok epitese , anyagiak stb

Sokan lenézik a taktikazast is egy kapcsolatban , jönnek a szövegek , hogy ” bezzeg az en ferjem 2 het utan felesegul vett ”, de nem tudjuk , hogy a te ferjed kinek kellett volna , lehet eletenek egy nehez szakaszaban talaltal ra , amikor esetleg anyagilag padlón volt , vagy erzelmileg , ezert könnyen ment bele a hazassagba . Ezt is a coach mondta .

Szerintem igaza van .

Unom ezt a ” találj egy ferfit , aki teged akar” , egy egyedulállót , vagy pszichiatriara beutalt katatóniásat . Nem tudom . Ti hogy látjátok?



2018. szept. 22. 13:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Értem már, tehát az okos nők nem érzések, hanem előítéletek alapján választanak párt maguknak...

Akkor ez egy paradoxon...

2018. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
De ha annyira okos tetszik lenni kegyed, miért tesz fel ilyen buta kérdéseket?
2018. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Stimm. Az okos nőnek lehetnek előítéletei, a férfinak meg golyó általi kötél ugyanezért.

Kettős mérce pretty much, ye?

2018. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!