Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondanak ilyeneket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondanak ilyeneket a csajok, miközben nem is ez kell nekik?

Figyelt kérdés
Olyanokat hallottam és tapasztaltam is, hogy szeretik a romantikus, figyelmes srácokat, miközben éppen azért szakítanak vagy utasítják el a srácokat, mert figyelmesek velük és nem olyan csöpögősen, de normális mértékben romantikusak. Miért mondanak ilyeneket? Pro és kontra érvekre egyaránt kíváncsi vagyok! 24/F

2018. szept. 25. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb szereti az egészséges mértékű romantikát, kisebb hányaduk nem.

De van 2 nagyon fontos szempont.

Attól szeretik, akikhez vonzódnak. Ha nem vonzódnak valakihez, akkor a kedvesség és romantika nem fog belépőként működni, hiába erőltetik. A túlzott kedvesség, figyelmesség sokszor önbizalomhiányból ered és az a kimondatlan feltétel társul hozzá, hogy a kedvességért cserébe majd szeretetet kapnak.

A másik, hogy ki szerint normális mértékű és ki szerint csöpögős? Ha ezen mást értenek, akkor valószínűleg egyéb különbségek is vannak, ami súrlódások forrása lehet.

2018. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
Konkrétan azt mondta a csaj, hogy a csokik miatt szakít?
2018. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbb nő egyáltalán nem ismeri magát, és fogalma sincs, mi kell neki.
2018. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%

Annyira bírom az ilyen pasikat,akikkel ha szakítanak, ők megvannak róla győződve, hogy a következő okokból: túlságosan rendesek vagy romantikusak és a gonosz nők nem azok. Elárulom neked, hogy az ismerősöddel nem a csokik és a pár szál virág miatt szakította nője, akkor sem ha ő ezt állítja, vagy te ezt képzeled.

A nő azért szakított vele,mert már nem volt vonzó a számára és ha azt mondta, hogy túl romantikus, nyilván nem a csokikra gondolt hanem a csöpögős szövegre meg a lagymatag szexre.

Egy nőnek férfi kell. A romantika önmagában jó dolog, de ne gyenge lúzerek védő pajzsa legyen hanem valódi érzések kifejezése.

2018. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó: te is azt fejtetted ki lényegében, hogy a nőknek nem kellenek a romantikus férfiak, csak virágnyelven.
2018. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
#15, egyáltalán nem azt fejtettem ki, de látom, nem tudod, mit jelent a romantika, ez a te bajod.
2018. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

ÉN szeretem a romantikus, figyelmes páromat, eszem ágában sincs szakítani vele.

Az, hogy más csaj mit csinál, az miért lenne az én dolgom?

2018. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
“utána haveromhoz akart volna visszamenni, aki hatalmas változásokon ment keresztül külsőleg és azt mondta a csajnak, hogy nem akar még egyszer vele lenni.” amugy ezzel mindent leirtal. Nyilvan, jo iranyba valtozott kulsoleg, azelott meg nem volt egy adonisz, vagy csak a stilusa volt snassz. Sokat befolyasol, ha a masik igenyesebb lesz a megjelenesere, divatosabb, mas a frizuraja. Biztos, hogy nem az ajandekkal volt baj, legalabbis, ahogy leirtad. A “baratod” meg jol tette, hogy nem fogadta vissza, talpraesett ferfi (vagy).:D
2018. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Mi 0% abban, amit írtam?

Mondjuk nyilván választ erre nem fogok kapni. Még jó, hogy a nők szokása az oldalon érvelés, indoklás nélkül nyomkodni a pirosat. :)))))

(17.)

2018. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi közhely van itt, atyaég! :D
2018. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!