Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudnak a nők őszinté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a nők őszinték lenni?

Figyelt kérdés
Miért nem mondják meg a férfinak őszintén, ha nem szimpatikus? Miért nem tudnak nyíltan visszautasítani valakit?
2018. okt. 3. 19:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
De azt nem értem, hogy miért nem lehet megindokolni, még ha csak annyit is mondasz, hogy nem jön neked be külsőre, vagy belsőre, már az is sokat segítene, hogy tudják mi a probléma. Ronda vagy haver, szar a stílusod, nem vagy elég férfias, vagy most más tetszik stb.
2018. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha meg túl őszinték vagyunk, az a baj. Tök mindegy hogyan mondja a nő, úgy is ki lesztek rá akadva, ha visszautasít...
2018. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Hát egyrészt a sok rossz tapasztalat miatt. Másrészt azért a nők zöme próbál tapintatos lenni, finoman közölni az okot, csak ezt sok férfi nem érti meg, nem hiszi el...stb.
2018. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
Az őszinte, romantikus, nem k.vás kinézetű nők pedig a mai 20-30-asokat nem érdeklik
2018. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%

"De azt nem értem, hogy miért nem lehet megindokolni"


Es miert kene megindokolni, mikor te teszel keretlenul ajanlatot?

A "nem" boven eleg indok. Miert? Csak.

Az ilyen nyomulos, szobol nem erto alakoktol mentsen meg az eg.

2018. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Csomószor utasítottam vissza nyíltan pasikat és nem értem el vele semmit. Ha visszautasítok valakit, akkor sem veszi a lapot, hogy hagyjon békén, felesleges köröket fut, hiszen ő többet akar, én viszont nem, de hiába mondom. Energiát pazarol egy olyan szekérre, ami nem veszi fel, engem pedig csak felbosszant, hogy miért ilyen értetlen. Aztán jönnek a kérdések, amiket előttem is írtak, hogy: "De miért? Elmondom, hogy nem az esetem, ne haragudjon. Aztán jön az hogy: "Csak egy esélyt adj!" Nos teljesen felesleges lenne esélyt adni. Az emberek a legtöbb esetben barátokat is szimpátia alapján választanak. A párkapcsolathoz még hozzájön a vonzalom is és ha nem tetszik az illető, nincs meg a vonzalom, nem tartom szimpatikusnak, akkor felesleges az egész, hiszen a párkapcsolat alappillére, hogy a két fél vonzónak találja egymást. A külső megfog, a belső megtart. Ha nem tetszik, akkor hiába adok neki esélyt, nem fog kelleni, nem tartom vonzónak és ebből az következik, hogy ha pl. hozzám akar érni vagy megakar csókolni, akkor elhúzodom, nem akarom, szex pedig kizárt. Akkor minek adjak esélyt? Ha nincs vonzalom az egyik fél részéről, akkor értelmetlen az egész.
2018. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16%
sajnos velem még ennél is gonoszabbak. Képesek járni velem hosszú hónapokig amíg végül kibukik ez a mondat.
2018. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
22%
Egy keserű tapasztalat: mindig egyszerűbb azt mondani hogy "van barátom", mint őszintén elmondani hogy nem vagy az esete.
2018. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Pasik se azok. Bele futottam egy átlagos lányba társkeresőn,felvett facebookra,megláttam a családot ,rokonságot olyan képeket amik nincsennek a társkeresőn. Más volt a leányzó származása.

Adatlapon gyerek rovat nincs kitöltve. Beszélgetünk ,beszélgetünk erre kiderűl van vagy 2 gyereke 2apátol. Életében nem dolgozott nincs is rá szándéka...Vagy lány fehér a "babócája"fekete...

Most mondjam meg,nem tetszel mert roma vagy.

Mondjuk normális roma lánnyal semmi gondom.

2018. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

Srácok hogy az ég áldjon meg titeket... Attól hogy egy lány/nő visszautasít még nem vagy genetikai hulladék, attól még tarthat téged jó embernek, kedvesnek stb... csak szimplán kapcsolatot nem veled akar létesíteni. Nem kell egyből full negatívnak lenni.


Amúgy meg a kertelés mindkét félről működik... szóval az általánosítás hibás.

2018. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!