Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért tudják a férfiak kihaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudják a férfiak kihasználni a nők érzelmeit? Miért nem tudnak őszinték lenni, ha már nem akarják a kapcsolatot? Az exemmel 3 évig éltünk, de teljesen kihasznált, hazudott, megalázott.

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 05:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudja meg mondani miért hidegültünk el egymástól és miért tette ezt velem.
2014. okt. 14. 06:05
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert hagytad sajnos, ha nem vagy már biztos a dologban ilyenkor nem árt megkérdezni egy barát(nagyon jó bizalmasod)véleményét, aki kívülről látja a kapcsolatotokat, lehetőleg ne közös barát legyen!

Nem minden férfi ilyen, csak a bunkó pötsök!

Mint tudvalevő a szerelem elvakít, rossz duma,de igaz.

Ha van kedved beszélgetni dobj egy privit, írom ezt mindenféle hátsó szándék nélkül!:)

2014. okt. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogy en hogy utalom ezt a sok altalanosito kerdest.
2014. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mi az hogy hazudott,miben alázott meg és miben használt ki?Sokszor van így tény,de nem kellene általánosítani.Sokszor amit te kihasználásnak látsz,az nem is biztos hogy az.Lehet tényleg külső szemlélőt kellene megkérdezni erről.Persze ez megint olyan,hogy nem lát bele minden percetekben,tehát láthatja rosszul is,akit megkérdezel.
2014. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kívülről igaz nem lehet mindenbe belelátni,de azért az látszik, egy ember hogyan viszonyul a másikhoz.
2014. okt. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen utolsó,csak azt se felejtsd el,hogy az ember akarva akaratlanul másképpen viselkedik otthon kettesben a négy fal között,mint mások elött.Többnyire ez így van,szóval mutathat fals képet.
2014. okt. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem lehet és szabad általánositani, de szerintem ezt pont igen. Sajnos ez nagyon is jellemző, hogy ha a pasi már nem akarja a kapcsolatot, akkor inkább pokollá teszik az életed akkor sem mondják ki. Megvárják, hogy a nő lépjen, illetve kiprovokálják a szakítást, hogy utána sirhassanak, jajj látjátok milyen eelhagyott!
2014. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Kifogtam egy rossz pasit, mert naiv liba vagyok, ezért kollektíven elítélek minden férfit! Brü-hü-hü!"


Kérdező, azt lehet kihasználni, aki hagyja magát.

2014. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, én a nőkről vagyok negatív véleménnyel. Mindegyik egy álnok dög, csak a testem kell nekik, a lelkemet meg eldobják a francba!

Mindegyik céda!

2014. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi számára ismeretlen fogalom az őszinteség,ne is várd tőlük!
2014. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!