Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pécs környékén hol rejtőznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécs környékén hol rejtőznek a normális, elvált férfiak? Hol lehet veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell,hogy valaki elvált legyen?
2018. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van gyerekem és nem szeretnék több saját gyermeket már. Vágyom a normálisan működő férfi - nő kapcsolatra, az értelmes és minőségi együtt eltöltött időre, ahol tényleg mindenben társai vagyunk egymásnak. Vállalnám a mozaikcsalàd minden velejáróját is, ha erről van szó. Még hiszem, hogy léteznek normál gondolkodású és világképű férfiak, akik szeretnének hasonlóan élni.
2018. okt. 5. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen 'jó' ezt Debrecenből olvasni...:)
2018. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan szeretném én is, hasonlóan gondolom, normális is vagyok, de sajnos külföldön élek túlnyomórészt... Így maradok magányosan.

F.

2018. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Pécs környéki gyermeküket egyedül nevelő édesanyákról az a tapasztalatom, hogy nemigen lehet velük normálisan működő férfi-nő kapcsolatot kialakítani, mert idézem "nincs időm" még arra sem, hogy leírják a "szeretlek" szót, ha már egy hónapig nem látjátok egymást, mert ahogy idéztem is nincs idejük. Pedig a minőségi együtt töltött időhöz, normális férfi-nő kapcsolathoz, a család bármilyen formájához bizony idő kell... az sem árt mondjuk, hogy a másik tudja, hogy mit érzel iránta/hányadán álltok. A másik fontos dolog pedig a bizalom. Amit erről megtanultam ettől a kedves anyukától, az az, hogy a bizalmat nem a másik építi bennünk, hanem mi magunkban, melyre a másik fél méltóvá vagy méltatlanná válik.

Bárki is nyer meg magának, remélem, hogy ezeket szemelőtt tartod, hogy azt kapjátok mindketten egymástól, amit szeretnétek és megérdemelték. Ellenkező esetben inkább "spórolj" a normális férfiakkal vagy fordítsd becses figyelmedet a könnyedebb kapcsolatok irányába.

Sok sikert a továbbiakhoz, őszintén remélem, hogy nem rólad beszéltem.

32/f

2018. okt. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

32/f!

Jó sok rossz kapcsolatod lehetett édesanyákkal Pécs környékéről. Elég keserű vagy, már több hozzászólásodból kiderült, amiket láttam.

2018. okt. 6. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak egy. Tőlem függetlenül remélem azért nem mondtam butaságot. A kérdésed és a kommented alapján úgy láttam hiányt szenvedtél normális férfi-nő kapcsolatban, logikusnak véltem, hogy ezért vágysz rá. Adtam csak pàr tippet, sajàt tapasztalatból ilyen téren, te mit tehetsz màsként. Ha férfi írta volna ki, akkor neki mondtam volna a férfi oldalát a dolgoknak. Remélem nem sértettelek meg.

32/f

2018. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Engem ugyan nem. Szerencsére jól átlátom a helyzetem is.
2018. okt. 7. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!