Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a hölgyeknek szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a hölgyeknek szól a kérdés, akiket nagy mellekkel áldott meg a természet, és interneten (pl. Tinder, randivonal, Badoo vagy akár itt a gyakorin) próbálnak párt találni. Ti olyan képeket tesztek fel, amikből kiderül a méretetek?

Figyelt kérdés

Vagy próbáljátok inkább nem befolyásolni ezzel a jelentkező férfiakat megszűrve őket esetleges komolytalan szándékra gyanakodva? Mi a “taktikátok”?


Mik a tapasztalaitok? Jobb halogatni a valódi adottságok felfedését, és ha igen, meddig?


Ha a sztori szempontjából releváns az életkorotok illetve a méret, köszönöm, ha megírjátok.



2018. okt. 7. 09:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%

Nem ismerkedem már egy ideje, de jó kérdés.


Leginkább nyilván arcképet tennék ki, de azért nem esnék át abba a végletbe sem, hogy rejtegessem a mellem direkt szerintem.


A valóságban sem tudnám levágni. :D Szóval fókuszba biztosan nem tenném ki, de ha egész alakos képnél mondjuk látszik, hogy van mellem, hát ez van.


Magyarul nem rejtegetem direktbe, de nem is pakolom ki az árut. :D

Mondjuk ha ki is teszi valaki, jobban vonz bizonyos réteget, az biztos..

2018. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
81%
Szerintem nincs abban semmi rossz, ha valaki olyan képet rak ki, amin látszik, hogy mi a helyzet. Sok pasi bukik vékony, kis mellű csajokra, ezzel el lehet kerülni felesleges köröket. Nem kell mindent megmutatni, de egy egész alakos kép kb. íratlan szabály társkereséskor. És nem vastag téli kabátban :D
2018. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
83%

#12

Hat en sose raktam ki egeszalakos kepet, mivel eleve nincs nagyon, nem fotozkodom annyit. A masik, hogy nem sokat ersz egy pozolos egeszalakos kepet, mara mar a nok ugy meg tudjak valtoztatni az alakjukat egy-ket trukkel, hogy csak nezel. :D Lapos fenekuket bepucsitja, hasukat behuzzak, majd megfulladnak, stb... en ezt csoporttarsaim peldajan mondom, akikrol azt gondoltam, hogy jo a testuk, mikor instan lattam oket, aztan mikor kialltak prezentalni, mar nem volt kerek a fenekuk meg a melluk is eltunt. 😅

2018. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
22%

Sajnos igaz. Mármint az egész alakos kép illendő szerintem, de a mai filtervilágban már fenntartással kell kezelni minden képet. Kolléganőm itt mellettem félóráig szerkeszt minden insta képet :)


És akkor milyen képeket teszel fel magadról? Derékig? Vagy csak arcról? Sosem kértek tőled egész alakost valamennyi beszélgetés után, randi előtt?

2018. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
83%
Ha egy képen visszafogottan, stílusosan látszik a mell/fenék/comb, szerintem az belefér. Abban még semmi kivetnivaló nincs. A való életben sem zárt felsőben van mindig mindenki.
2018. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
45%
Ha egy nó nem rakja ki a csöcst le sem fogják carni. Egyáltalán. Voltam fenn tk-n, tapasztalat.
2018. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%
Raktam ki a badoon 1 db egész alakos képet az arcképem mellé. Olyat, amin nincsenek ki melleim és mivel szemből volt fényképezve, így nem látszott a mérete. Az alakom miatt raktam fel, mert van súlytöbbletem és hogy azt lássák, hogy nem vagyok sem gebe, de még tehén sem. Viszont elég bő adatlapom volt, tehát csak az írt rám, aki tisztában volt vele, hogy 2 gyerekem is van, stb.... 30+
2018. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
66%
Ha büszke vagy a melleidre, akkor ne zavarjon, ha esetleg van olyan fotó, amin jobban látszik!
2018. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
89%
Annak a híve vagyok, hogy kell az egész alakos kép is a társkeresőre. Akkorák a melleim, hogy még a vak is látja őket, élőben is próbálom "eltakarni", kevég sikerrel. A nagy mellekkel az a gond, hogy bárhogy öltözöl (legyen egy garbó vagy ing vagy estélyi ruha), akkor is látszik, hogy mi a helyzet. Két egész alakos képem van fent, mindkettőn fekete garbóban vagyok, az egyiken még kendő is van a nyakamon. Pont úgy süt rajtuk a nap, hogy a testem körvonalát látni, viszont a melleim kontúrját nem. 65/G vagyok, és "élőben" is próbálom "tompítani" a hatást, mert tényleg bármit veszek is fel, közönségesnek hat.
2019. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
60%
Drága volt, nem rejtegetem 😂
2019. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!