Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azoknak a hölgyeknek szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a hölgyeknek szól a kérdés, akiket nagy mellekkel áldott meg a természet, és interneten (pl. Tinder, randivonal, Badoo vagy akár itt a gyakorin) próbálnak párt találni. Ti olyan képeket tesztek fel, amikből kiderül a méretetek?

Figyelt kérdés

Vagy próbáljátok inkább nem befolyásolni ezzel a jelentkező férfiakat megszűrve őket esetleges komolytalan szándékra gyanakodva? Mi a “taktikátok”?


Mik a tapasztalaitok? Jobb halogatni a valódi adottságok felfedését, és ha igen, meddig?


Ha a sztori szempontjából releváns az életkorotok illetve a méret, köszönöm, ha megírjátok.



2018. okt. 7. 09:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
91%
Volt olyan ahol atletaban voltam. Abban eléggé látszott. De a többség visszafogott kép volt. Egész alakosat nem raktam fel. És igazuk van a többieknek abban hogy a kép nem jelent semmit. A nők ennél rafinaltabbak. Nem is kell még csak szerkeszteni se a képen ahhoz hogy csinosabbnak latszon az ember. Elég egy megfelelő ruha és póz.
2019. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
#13 Na és? Aki ilyen, az az arcképekkel is ugyanezt csinálja, tehát mi a különbség? Ennyi erővel kép nélkül kéne ismerkedni, mert az arcképek sem olyanok, mint élőbe?
2019. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Sose tettem ki olyan képet, amin egyértelműen kiderül.

Esetleg egész alakos, ruhás képet küldtem privátban, amiből kiderült, szimpátia esetén, de ennyi.


F kosár/25/N

2019. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
60%
Én tettem fel pár egész alakos képet, trikósat is és szoknyásat is. A tinderen amúgy sem életük párját keresik általában az emberek. Én olyan képeket tettem ki ahogy amugyis kinezek és nem toltam túl:)
2019. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
88%
Én nagyobb mellekkel rendelkezem - még nem társkeresőztem, de lehet, hogy pár hónap múlva felmegyek. Ami biztos az az, hogy nem rakok fel képet, amin nagyon durván látszik a méret. Ilyen méretnél sok eszetlen már azt is úgy veszi, hogy "jaj, a nő kipakolta a melleit", ha egy sima atléta szabású pólót felvesz nyáron, mert abban is látszik a mellvájat meg a méret. És ezt azzal társítják, hogy "ja, ha már kipakolta, akkor r...os, és akkor meg tök nyugodtan írhatok neki ocsmányságokat, mert direkt kérte, másként miért pakolná ki a melleit", és bele sem gondolnak, hogy bizonyos méret felett egy sima egyszerű szabású felsőben is látszik. És hát nem is azt a típust keresem, aki ciciperverz meg akinek az kb. a legfontosabb, hogy nagyok legyenek a dudák. 29N, 85E
2019. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Hálisten már nem ismerkedem neten, de volt idő, igen.

A legtöbb pasi komolytalan, de ezt el kell fogadni, hisz szinte húspiac az egész. Itt nem az lesz az első, hogy milyen vagy te, önmagad valójában, hanem hogy nézel ki.

Inkább leírok néhány érdekes sztorit:


Kor nélkül regisztráltam, de egy képet feltettem az arcomról és nagyjából körülírtam, hogy milyen személyiség is vagyok. Kb. az első 2 hétben csak az egész alakos képet kuncsorbáló pasasok jöttek, meg akik egyéjszakást keresnek. Utána jött egy fiú, akivel nagyon komolyan el lehetett beszélgetni. Már az első randit tárgyaltuk, mikor elküldött nekem véletlenül a farkáról egy képet. Utána mondta, hogy ő ezt másnak akarta elküldeni, egy kis dícséret reményében de velem komolyabbak a szándékai. Sajnos elég kiábrándító volt ez, szóval ejtettem.


Volt egy pasi, aki nagyon érdeklődő volt és vicces. Nagyon megkedveltem. Már a 2. randinál jártunk és nagyon izzott köztünk a levegő. Pont ezen a héten összefutottam egy rég nem látott barátnőmmel, aki csak az új pasijáról beszélt és megmutatta a közös képüket. A srác volt az. Már 3. hónapja jártak. Mondtam a lánynak, hogy kedden randiztam vele. Teljesen leblokkolt. megkérdezte hol ismertem meg, mondtam a honlapot, erre nagy röhögésbe tört ki, hogy csak azért rregisztrált fel, hogy a bátyjának találjon valakit. Mikor mondtam, hogy megcsókolt a srác búcsúzáskor, akkor csak arra annyit mondott, hogy ne képzeljem be. Mondanom sem kell, hogy a csaj ezt totál bevette. Utána elmondtam a pasinak, hogy tök gáz, ő szabadkozott hogy szakít a lánnyal, de kösz de inkább nem... Ismerősöktől tudtam meg, hogy nem is szakított vele, még együtt voltak néhány hónapig majd dobta a csajt.


Egyik gyengébb pillanatomban összeszedtem egy egyéjszakás fiút. Nagyon nagydumás, macsónak tűnt ugyanakkor vicces is volt, akivel totál el lehet lazulni. Mikor ment volna a téma kettőnk között, egyszer csak bevágta, hogy ő még szűz. Leblokkoltam. Az egész estét végigbeszélgettük. Nagyon komoly barátság lett belőle ami a mai napig tart. Nem én vettem el a szüzességét de volt közünk extra ;)


Mikor meguntam, hogy mindenki totál felszínes az ilyen honlapokon, ezért levettem a képemet. Kép nélkül még kevesebben írtak, viszont így is tudtam 1-2 gyöngyszemre bukkanni. Az egyik egy miskolci fiú volt, aki az érdeklődési körömre szűrt rá. Hónapokig beszélgettünk, mire küldtem neki egy képet magamról. Rengeteg közös témánk volt, rengeteget beszéltünk. Fél év múlva rávett, hogy találkozzunk. Szerelem volt első látásra. 2 éves kapcsolat lett belőle. Azért szakítottunk, mert egy ösztöndíjjal kiment Ausztriába. Ennek már több éve. Barátok maradtunk, de sokszor gondolok rá.


Mivel kor nélkül szédelegtem a neten, egyszer egy kicsit idősebb pasi (28 éves) is rám talált. Én 18 voltam. Találkoztunk, igazi lovag volt, és eszméletlenül udvarias és kimért. Sokat nevettünk és a kapuban is még legalább egy órát beszélgettünk. A beszélgetésben felmerült, hogy 2 hónapja volt a 18. szülinapom. Lefőtt a csávó, azt se tudta, hogy hova nézzen. Kézcsókkal búcsúzott és azóta nem hallottam róla. Nekem nagyon szimpatikus volt. Engem nem zavart a 10 év korkülönbség, de őt ezek szerint igen. Ez volt az egyetlen alkalom, hogy a korom miatt utasított vissza valaki.


A nagy cici csak ráadás. De nem ettől függ, hogy ki milyen ember. Akinek ez az egyik szempont, hogy csak nagy cici kell, akkor ott komoly gondok vannak.


Én is megnézem a szép nőket nő létemre, elismerem ha valaki tényleg olyan, de a többségüknek az összhang a legangyobb erény. Minden nőnél! :) És férfinál! :)

2019. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos hatalmas melleim vannak, sosem szerettem őket. A Badoon olyan fotóim voltak, ahol kirakva ugyan nem voltak, de az egész alakos képnél nyilván látszott, hogy mivel áldott meg a természet. Nyilván kaptam emiatt nyáladzó leveleket, de az olyanokat rögtön tiltottam. A páromat is ott ismertem meg, persze neki is nagyon tetszett, lévén, hogy a nagy melleket szereti. A különbség annyi volt, hogy a többiekkel ellentétben intelligens és nem azzal kezdte, hogy "hú de megnyalogatnám az ikreidet!" De az ilyen férfi sajnos ritka, a legtöbb primitív.
2019. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
81%

Hát persze, a férfiak minimum 90%-a nagymellű barátnőről és feleségről álmodozik. Régen egy szórakozóhelyen azért vertek rommá, mert a barátnője nagymellű volt, és a támadó azzal indokolta a támadást, hogy irigyelte őt. Azért a szép nagy cicik óriási vonzerőt nyújtanak, szó szerint megbolondítja a férfiakat. Tulajdonképpen ott már az a baj, hogy a többség két mellett lát, és a mögé képzelt frenetikus szexet. Ilyen értelemben sajnálom azokat a nőket, de a másik oldalról nézve, ha még szép vékony test és akár csak egy átlagos arc társul mellé, az eszméletlen hatalommal bír.


Egy régi kollégámnak ilyen volt a felesége, és szó szerint aranykalitkában tartotta! Minden a nő körül forgott, nem kellett dolgoznia, főznie, háztartást vezetnie, mert a férfi mindent biztosított. Ölni tudott volna érte. Na jó, viszont a szex körül forgott náluk minden.


A nagy mell még kevés magába alapvetően ha nem dekoratív a hölgy. Legalábbis ezt látom.

2019. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 9abor válasza:
52%
Sziasztok én ha nő lennék valószínűleg inkább nem raknám ki a melleimet még akkor sem ha gyönyörűek szépek formásak nagyok dúsak és... egyetértek legtöbbetekkel h valószínűleg a szexuális vonzerő megnő a mellek kirakásaval. És egy ilyen extra szexuális vonzerő talán nem biztos hogy a legjobban működik abban az esetben ha a hölgy önmagát szeretné megismertetni. Amúgy imádtam mindnyájatokat hozzászólását. :-)
2019. ápr. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
79%
Dekoratív nő szép nagy mellekkel, nagyobb hatalommal bír, mint 10 atombomba.
2019. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!