Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan valaki aki kipróbálta már a photofeeler.com nevű oldalt? Milyen értékeléseket kaptatok?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy tinderen nem igazán voltak párjaim ezért kíváncsiságból feltöltöttem magamról néhány képet az oldalra és az eredmény elég lelombozó volt.Minden képemre 3,5 és 4 közötti értékelést kaptam egy 10-es skálán kinézetre ami azért fura mert eddig egyáltalán nem tartottam magam rondának.Nektek milyen tapasztalatok vannak?

2018. okt. 7. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon irreleváns az az oldal. Én 8 ill 8.4-es értékelést kaptam az attractive-re 2 jól sikerült szelfim alapján (az egyiken mosolygok) és fogalmam sincs milyen kaliberű csajok értékeltek eddig. Lehet a nagyrésze ázsiai kis anime-s pöttöm csajszi, akiknek bejönnek a magamfajta kisfiús arcú srácok, de lehet, hogy európai csajoktól meg max 5-ös értékelést kaptam volna. Főleg, hogy se a testalkatom, de a magasságom nem látszik. Kérdés, hogy te milyen képet töltöttél fel magadról. Minden azon múlik ugyanis nagyon sokat befolyásol a csajok véleményében, ha egész alakos képet látnak vagy ismerik a magasságodat.
2018. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésed miatt én is feltettem egy képet és a karmás cuccra állítottam a dolgot, szóval én is sokat értékeltem. Nagyon sok srácnak volt erőltetett a mosolya, meg sok tükrös-autós szelfit bedobott, amin tényleg tök kényelmetlennek tűntek. Szóval a szempontok szerint őszintén értékeltem őket, teljesen mindegy, hogy néztek ki, az arckifejezésük, esetleg testtartásuk volt meghatározó. Én eddig csak 3 szavazatot kaptam a mosolygós szelfimre, zömében magabiztosnak tartottak (nem vagyok az) viszont nem tartottak jófejnek (szerintem az vagyok).


Szóval ez csak annyi, hogy első látásra választott kép alapján milyennek tűnsz. Hasznos lehet ha tesztelni akarod, melyik kép lenne jó társkeresőre. Nekem van párom, így számomra lényegtelen mit gondolnak ismeretlenek egy szelfimről, csak kíváncsiságból tettem fel egyet.


N

2018. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Előző vagyok, ezeket kaptam.

2018. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég magas értékeléseim vannak, Smart az majdnem 10 pont (éljen a szemüveg :D), Trustworthy 9, vonzóság 7 pont, nagyrészt a mosolyt hiányolták sokan, illetve látszik a fejemen, hogy erőltetett a kép.

Én nem nagyon adok negatív értékelést a fiúknak, általában 2 pontot szoktam adni mindenre, kivéve, ha nagyon rossz minőségű a kép, fura szögből fotózza magát, idétlen arcot vág, vagy félmeztelenül feszít.

2018. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy látszik akkor mégiscsak az én képeimmel van gond.
2018. okt. 7. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
#2 vagyok, tettem egy egész alakosat a datingbe is, ha gondolod majd arról is küldhetek screenshotot, bár gondolom a kérdésedre megkaptad a választ. :) (barátom csinálta turistás kép Pesten, semmi extra mosolygós kép, csak 34 alatti férfiak tudnak szavazni)
2018. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Ha ezt az oldalt venném alapul, rég búslakodhatnék, hogy ennyien nem tartanak vonzónak. A valóságban pedig épp elég az, hogy egy ember biztosan vonzónak tart, és én is őt. :)

2018. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :) végül is majd lessz ami lessz.
2018. okt. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!