Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés női szemszögből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés női szemszögből?

Figyelt kérdés

Már egy ideje figyelem a neten és a való életben is a társkeresés nehézségeit, buktatói. Van néhány észrevételem, és az érdekelne, hogy helyesek-e a meglátásaim.

Szóval. Változott a világ, már mások lettek a körülmények és az elvárások.

Ezzel szemben sok-sok férfi sír, hogy nem kellenek a nőknek, pedig ők okosak, szépek és aranyosak. Az igazság az, hogy a legtöbbjük tökéletesen átlagosnak mondható, sőt, a mai kor kihívásaival még csak köszönő viszonyban sincsenek.

- határozatlanok

- nincs jövőképük

- a külsejükön kívül nem foglalkoznak magukkal

- sótlanok, nem tudnak kérdezni, tájékozatlanok

- másokat okolnak saját sikertelenségükért

- langyos vízben éldegélnek, de energiabefektetés nélkül vágynak a ragyogó életre.

- hatalmas elvárásokat támasztanak a nőkkel szemben, pl. egy 50 éves férfinek 20-30 éves, tökéletes testű cicababa kellene, persze csak leginkább szexre. Mindezt a férfi részéről 170cm/62kg, szakmunkásképző végzettséggel, elhanyagolt vagy proli külsővel. Esetleg nagyképű "taxis" "ki ha én nem" hozzáállással.


A fiatalabb fiúk meg ugyancsak sírnak, hogy nincs nő, csak nem veszik észre, hogy 24/24-ben a neten lógnak, a női ideáljaik modellek, ők maguk pedig szürke penészvirágok, bekockult aggyal. Persze náluk is a világ tehet a kudarcaikról.


A magam nevében elnézést kérek minden olyan férfitől, akit megsértettem, de akinek nem inge az nem veszi magára.


Érdekelne más ember véleménye is. Köszönöm!



2018. okt. 8. 12:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Sok a buta, félművelt, proli, érzelmi zsákutca ember, plusz erős az egó mindenkinél. Ezek a fő problémák. Illúzióban élnek az emberek.
2018. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az általad leírtakkal, mert én is sok a semmiben tengő-lengő, igénytelen, jövőtlen/céltalan férfit látok.


a 170 centis dolgot viszont gondold át, mert az az EGYETLEN, amiről nem tehet, ami semmit nem mond el róla, nem lesz tőle kevesebb, viszont könnyen meg lehet, hogy az általad felsorolt ÖSSZES dolog mindegyikében messze túl teljesítenek hozzád képest.

Ne ízlésre hivatkozz, mert itt és most konkrétan objektíve értéktelennek nevezted őket.

Így visszatetszőnek tűnik.

2018. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
22-es! Igazad van, így félreérthető a 170cm. Nem írtam oda, hogy a 170cm-es magasságukhoz modellalkatú lányokról álmodoznak. Az önképpel is bajok vannak. Mint amikor a gyári munkás Ferrari-ról ábrándozik. Se megvenni, se fenntartani nem tudja, de az Opel meg már nem tetszik neki.
2018. okt. 8. 18:14
 24/30 A kérdező kommentje:

"Nahát, egyetlen mondatod nincs, ami ne lenne agyonhasznált, ostoba közhely. Szokásos gyikes megmondóember-szint, több szót nem is érdemes rá pazarolni."


Érdekes, mások tudnak normálisan, normális hangnemben válaszolni. Hát a te életed, fürdőzz csak tovább az egódban! :)


Szerintem a te szavaidnál nem kell jobb összefoglaló egy létező emberi problémára. Köszi hogy elénk tártad! :)

2018. okt. 8. 18:18
 25/30 anonim ***** válasza:

"Pedig annyira egyszerű a recept, csak hát na... mindig könnyebb a rövidebb utat választani."---Mi a recept (liszt+tej+tojás+olaj+só???)


Viccet félretéve, jöhetnek a részletek!

2018. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
32%

17: "Legyen 15 éves kocsija".... Nekem 31 évesen csak állásom, diplomám, hobbijaim, terveim stb vannak, jogsim és kocsim egyáltalán nincs, gondolom már itt "elástam magam".

"Tapasztalata érződik.." Milyen tapasztalat? Mi a tapasztalat? Körbeutazni a világot? Tekintsünk el attól, hogy ez anyagi kérdés is, de mi van , ha nem olyan beállítottságú valaki? Ha nem szeret utazni? Akkor már "teszetosza"? Vagy mire gondoltál tapasztalat alatt? Ha másmilyen tapasztalatra gondolsz, mondjuk hogy volt már 5 barátnője..... az megint más kérdéskör. De nyilván ha olyan indokkal hajt el valaki, hogy nem volt 5 barátnőd, akkor sosem lesz 5 barátnőd, ördögi kör. Szóval milyen jellegű magabiztosságról és tapasztaltságról beszélünk?

2018. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Azért egy egy dologra amit leírtál, tudnék válaszolni a saját tapasztalatom szerint! Írj privátban és picit rácáfolok a meglátásodra, hogy ilyen is létezik. Persze ha érdekel... Ha nem, akkor megtartom magamnak. :)
2018. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Pontosan az van, amit írtál. 50-60 éves elhízott, elhanyagolt külsejű férfiak 20-30 éves tökéletes testű, szép nőket keresnek, és fel vannak háborodva, hogy nem kellenek. Fiatalabb korosztály többsége meg hajt a cicababákra, akiknek nagy része prosti vagy kitartatja magát, persze nem a csóró fiúkákkal. Ezek után előszeretettel öntik az átlag nőkre a sirámaikat, vagy "rúgnak beléjük' a beszólásaikkal.
2018. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát persze , hogy a legt9bbjük átlagos, mert a legtöbb az átlag!!:D:D Azért az az átlag, mert abból van a legtöbb:D Egyébként énszerintem a legtöbb pasi örökölt arcvonásokban pl sokkal szebb, mint a középszerű. Tehát énszerintem az átlagos nagyon jól néz ki. És ezt még lehet fokozni:) (Egyébként az is más, hogy ki mit tart átlagnak; habár itt meg nem feltétlenül pont hajszálra ugyanabban az értelemben van véve az átlag, mint amit vmeik előbbi mondatban írtam.) Egyébként szerintem ezek tök normális dolgok, amiket írtál, tehát pl nem tudnak kérdezni, meg nincs jövőképük, meg határozatlanok; szal ilyen a Világ. És mindenki keresi benne a helyét. Meg vannak pl trendek, és ha valaki nem alkalmazkodik/illeszkedik bele, akkor félnek, hogy kinéznék őket, nem fogadnák el. Van ilyen. És pl az érzékeny, nem-nagydumás pasik meg tök aranyosak; én őket jobbak bírom, de persze egy nagydumás is lehet aranyos; de pl tök jó, ha valaki nagyon mélyen képes megélni az érzéseket; és pl az ilyen embereknek nagyon számít a lélek is. Ők pl már tuti nem csak a külsőre mennek. Szal most ez a Világ ilyen, hogy az emberek hajlamosak határozatlanok lenni, tehát pl engem ez nem taszít. Ez pl nálam nem is annyira mérvadó; mondjuk pl ne egy "anyámasszony katonája" legyen, aki mindig megvárja, hogy mit mondanak neki, hogy hogy kell csinálnia; hanem azért tudjon önálló lenni, szal cselekvőképes. De itt ebben ennyi a lényeg, hogy tényleg, hogy életképes legyen; pl képes legyen kitűzni célokat; pl ilyen hétköznapokban helyt álljon -pl elhatározza elmegy és vesz egy kenyeret, vagy valamit, amire épp vágyik; és véghez is viszi- meg hogy szerethető legyen, kis kedves, jószándékú, empatikus, megértő. És minimum annyira intelligens legyen, mint én, hogy tudjunk miről beszélgetni.:) Mármint élőben főként. Mert gép előtt, ugyanabban a megszokott szobában ülve , ahol mindig szokott az ember, ingerszegény környezetben, írásban, nem lehet olyan jól kommunikálni. De mondjuk fontos azért, hogy kapjak egy képet a világképéről, hogy amiket ír, tehát ne utasítson el pl új nézeteket, hanem vizsgálja meg, mérlegelje, engedje át a 'szűrőjén', és ne mondja azt csípőből, zsigerből, ha hall pl valami új elméletet, elgondolást, hogy "ez hlyeség"; hanem pl fontolja meg, tényleg, szűrje át. Hogy ő igaznak érzi-e, vél-e benne igazságtartalmat felfedezni.
2018. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Társkeresés férfi szemszögből


50F


A 38 és 50 közötti nők,ahol én keresek . 70% elhízott,igénytelen,nagyképű,és flegma.Persze megteheti hisz 3 szor annyi pasi van mint nő.Mert a pasik 80% csak dugni akar rontva annak az esélyét aki társat keres.

Párbeszéd:

Én -tudnál friss képet küldeni?

Nő -semmit nem változtam.

A randin megjelenik a fiatalos karcsú nő helyett, egy agyonszolizott túlsúlyos nemtom mi.

Ja épp a barátjához megy ,de ő tök rendes ha én bejövök szakít két pasit nem tart egyszerre.

Másik

Én -nincs új fotód?

Nő- nincs de élőben úgyis más

Igen más volt menekülnöm kellett.

Vagy egy 50 es hölgy ír kulturáltan két szót nekem :)

Vétkezz velem.

Másik randi minden oké tetszem szuper te is tetszel,végre.

Tali hétvégén,ja volt addig pár nap és találkozott addig egy másikkal de semmi gond vele csak du.... szokott,az igazit keresi.ez nagyon megnyugtatott engem.

Meséljek még:

Még egy randi kölcsönös minden jó , végre egy boldog ölelés .

Nő -de várjál rám mert két hétre elutazunk addig töröld magad

Én -rendben

Törlöm magam, írok jól éreztem magam.

Nő-Ne haragudj de ez nem megy

Én -mi,?,,?

Nő -a bal oldalon kellet mennem és ott a kur.... mennek ez nekem megalázó volt ,különben is nem keresel eleget egy igazi férfi három műszakban nyomja túlórákkal hagyjuk.


Persze regisztrálhattam újra ,és ez nem vicc ezt az élet írta nem kitaláció 2 hónap termésének gyöngyszemei.

És 50 es férfi vagyok van célom jövőképem.Nem hanyagolom el magam Sportolok . Lelkileg is fejlődöm.Van ház kocsi,.Nevelem 13 éves fiam.És elszörnyülködök milyen nők léteznek.De remény mindig van épp ma kezdtem beszélgetni egy kedves patikus nővel őszinte 44 éves két lányát neveli.



Csak hogy legyen férfiszemszögből is,és nem a férfiakat védem,mert ott is van bőven amit visszahallok.

2018. okt. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!