Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok próbálkozás után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok próbálkozás után sem találtam barátnőt akkor lehet hogy jobb ha inkább befejezem a keresést?

Figyelt kérdés

Már teljesen elment a kedvem az egésztől, már elmúltam 20 éves, de még mindig nem volt senkim sajnos. Pedig szeretnék, de már teljesen elfáradtam ebbe, rengeteg időt elpazaroltam rá, és továbbra sincs barátnőm sajnos:(

Nem vagyok ronda pedig, és magas vagyok, ami elvileg előny.


Nektek hány évesen lett először kapcsolatotok?


2018. okt. 9. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19 évesen.
2018. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
26%
Térj át a fiúkra, és leszek a barátnőd. 21/F
2018. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22
2018. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel, csak ne görcsölj rá. Sose tudhatod hogy mit hoz az élet, maradj nyitott a körülötted élők felé, még akkor is úgy érzed nem érdemlik meg.
2018. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18 évesen lett, 7 hónapig tartott, azóta semmi, most 21 vagyok és ugyan úgy érzek mint te.
2018. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

32 évesen, 1 hónapig volt barátnőm. Én mit mondjak?

31 évesen volt ez.

2018. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

SZVSZ nincs értelme az egésznek, Kérdező. Iszonyú sok időd és energiád rámegy, amit soha nem fogsz visszakapni. Közben egyre jobban megkeseredsz, az életkedved is elmegy, és egy súlyos depresszióra is remek kilátásaid vannak.

A párkapcsolat egy baromira kártékony, antiprofit, haszontalan dolog. A legjobb, ha messzire elkerülöd, és éled a saját életedet.

Nekem ám 15 évesen lett először kapcsolatom.

2018. okt. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Csak te hiszed, hogy nem vagy ronda. Jobb, ha feladod.
2018. okt. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne keresd görcsösen, próbáld meg minél jobban lekötni magadat.
2018. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól látod, az egész csak egy nagy pénz-, idő- és energia pazarlás és szinte sohasem térül meg. :) Olyan ez, mint a szélmalom harc, értelmetlen. :) Ha te is adonisznak születtél volna, egy gazdag családba, akkor sorszámot húznának a nők, hogy szóba állj velük. :D Hagyd a fenébe az egészet és foglalkozz a karriered építésével. F
2018. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!