Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok próbálkozás után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok próbálkozás után sem találtam barátnőt akkor lehet hogy jobb ha inkább befejezem a keresést?

Figyelt kérdés

Már teljesen elment a kedvem az egésztől, már elmúltam 20 éves, de még mindig nem volt senkim sajnos. Pedig szeretnék, de már teljesen elfáradtam ebbe, rengeteg időt elpazaroltam rá, és továbbra sincs barátnőm sajnos:(

Nem vagyok ronda pedig, és magas vagyok, ami elvileg előny.


Nektek hány évesen lett először kapcsolatotok?


2018. okt. 9. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

A #10 válaszadónak maximálisan igaza van, magam se írhattam volna jobban!

Kérdező, te jársz jobban, ha kerülöd az egész párkapcsolati majomkodást. Értelme nincs, csak jól tönkreteszed magad lelkileg.

2018. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez is tönkre teszi a lelkem, ez a várakozás, és bizonytalanság...
2018. okt. 10. 20:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez igaz, viszont így legalább financiálisan jobban kijössz.
2018. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én mit tegyek?

Ha buszon van szimpatikus lány nézzek sokáig a szemébe és ha ő is akkor mosolyogjak rá és ha ő is akkor beszéljek vele mikkor le szál?


Vagy megyek szüretire hasonló helyekre és rám néz egy lány mikkor megyek akkor is mosolyogjak rá, és beszéljek vel ha vissza néz rám ha kicsit el sétáltam mellette?


Vagy hogy keressek normális nőt?

Neten probáltam, de vissza se írnak vagy ha vissza is írnak akkor nem lesz semmi belőle, jobban szerettek élőbbe beszélni.

Csak a megszolittással van bajom, ha sikerül rendessen beszélgetni akkor már tudok beszélni.

2018. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!