Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, melyik a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, melyik a jobb út, melyiket választanátok, lejjebb adni az igényeket és összejönni egy lánnyal vagy egyedül megtalálni az életben a boldogságot?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

Azért, mert akkor igazán képes leszel szeretni a másikat olyannak, amilyen, és nem azért vagy vele, hogy megszüntesse a frusztrációidat, és hogy boldoggá tegyen. Önmagadon kívül más nem képes téged boldoggá tenni.

2018. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10-es:

Ez azért nem ilyen könnyű és nem törvényszerű. :) Én pl. viselkedtem már többféleképpen a nűkkel, de az eredmény zéró, nulla, semmi. :) A végső konklúzió, hogy gyárilag hiányzik belőlem valami és ezért egy nekem tetsző nő se vonzódik hozzám. :D De a lényeg, hogy le kell xarni és egyedül kell boldogulni. Aztán, ha akkor jön valaki, amikor elég boldog vagy magadban.. csak, mond neki, hogy köszi...de már nem kellesz bameg. :D F

2018. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyedül mindenképp. A párkapcsolat csak bajt és szenvedést hoz.

Együtt lenni valakivel akihez nem vonzódsz és akit nem tisztelsz, baromira antiprofit dolog.

2018. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp az utóbbi. Nem könnyű egyedül boldognak lenni, de rosszabb úgy felkelni valaki mellett, mintha idegen lenne, nem csókolod meg szívesen, nem kívánod az érintéseit és a szeretlek szó csak hazugság.

Inkább maradok egyedül amíg nem találok igényemnek megfelelő nőt. Szerintem ennek alapnak kéne lennie. Az igény lejjebb adással (márha reális erkölcsös igényekről beszélünk) az a baj, hogyha valaki összejön egy számára nem vonzó nővel, akkor ezzel annak a nőnek is árthat, mert ha nő többet érez, akkor pokoli érzés lesz neki szembesülni az igazsággal. Vigyázzatok az igény leadássaal, mind ketten rosszul jártok! Türelem rózsát terem!

2018. okt. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!