Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs baráti köröm 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs baráti köröm 30 éves férfiként hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 16:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok


1-2 jóbarát is elég. Szerintem nem nagy "elvárás", hogy az embernek legyenek elmélyült, érdekmentes kapcsolatai.

2018. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nincs olyan fogalom, hogy "baráti kör". Az régebben volt a nagyapáink vagy szüleink idejében. Mi a szociális média világában élünk, és a mai világban boldog-boldogtalan költözik ki külföldre vagy el más városba, emiatt ez a régi falusi baráti kör modell már rég elavult. Vannak rokoni kapcsolatok, vannak régi ismerősök, vannak új ismerősök és ezeknek van egy szűk részhalmaza akivel tartod a kapcsolatot és ezeknek egy még szűkebb részhalmaza akikkel élőben is találkozol néha, nem csak netes kommenteket, lájkokat fűzöl hozzájuk.
2018. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

Nekem sincsenek barátaim. Nincs rájuk igényem.


Egyébként meg nem attól függ, mennyire vagy sikeres a nőknél, hogy vannak-e barátaid. Hogy mennyire nézel ki jól, vagy mennyi pénzed van, azzal már közelebb vagyunk az igazsághoz.

2018. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim és lassan 30 leszek. Mikor Bp-ről hazaköltöztem vidékre, itt pedig a korosztályomnak kb. az alkohol a hobbija.


F

2018. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

10-es:


De legalább gabonaköröd van? :D

2018. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
10es hol laksz?
2018. okt. 15. 08:48
 17/17 anonim ***** válasza:
Budapest nem gond, de nem ott lakom.
2018. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!