Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha egy nő olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy nő olyan férfit szeretne, aki szellemileg, értelmileg egy szinten van vele?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak annak baj, aki nem üti meg azt a szintet.
2018. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Kimondta hogy baj? Mindenki olyat választ amilyet akar.
2018. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem baj, ez természetes.
2018. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem akarok visszafejlodni.
2018. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Nincs ezzel baj

Csak reálisan lássa a saját értelmi és szellemi szintjét...

2018. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez alap. Hosszú távon nem működőképes az a kapcsolat, ahol nem lehet értelmes dolgokról beszélgetni.
2018. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem baj. Ez a normális ha egy nőnek reális az önértékelése. Ha ilyen esetben a pasi butább, alulművelt, akkor a nő nem tudja tisztelni. Én sem szeretem a buta nőket akár milyen topmodell frászt kapok ha ostobaságot fecseg.


DE! Nagyon sok nő képzeli nagyon okosnak magát. Van egy munkatársam, segghülye a csaj. A minap olyat mondott hogy neki azért nincs barátnője mert a pasik nem szeretik a nagyon okos nőket. (nem is értettem az összefüggést de nem kérdeztem vissza mert úgyse értette volna)

2018. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hahaha, 7-es, ez nagyon vicces :DDDD
2018. okt. 14. 22:08
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

esetleg azért lehet ez kétséges,mert nem az iq-ra,vagy az eq-ra vezetik ezt le általában hanem az iskolai végzettségre,ami nem ugyanaz.

és kapásból fel tudom hozni 4 haveromat is akiknek érettségije sincs mégis cégvezetők,vagy sikeres jól kereső vállalkozók 100 milla feletti vagyonnal.

2018. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

9-es

Ha az ember sikerességét és műveltségét a vagyona vagy jövedelme alapján ítéled meg akkor neked is lehet egy értékrended.

2018. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!