Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, bogy azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, bogy azért nincs barátnőm, mert az idősebb (20 év feletti) szingli lányoknak már túl nagyok az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Most az elmúlt napokban gondolkodtam el ezen, hogy akiknél próbálkoztam, ők mind olyanok voltak, akiknek évek óta nem volt kapcsolata és ha hosszú idő után találtak is valakit, mindig valami jóképű férfi volt.


Akik meg beérik átlagos vagy átlag alatti férfival,nekik rég óta hosszú kapcsolatuk van.

Én látom jól a dolgokat vagy csak én vagyok ennire szerencsétlen, hogy csak ilyen lányokba futottam bele?


2018. okt. 15. 21:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
66%
Te úr Isten, milyen nőkkel találkoztatok ti eddig? Sajnállak titeket, remélem azért nem ez a valóság. Bár lehet hogy ez csak az én vágyam hogy ez ne legyen igaz...
2018. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%
Milyen típusú csajok tetszenek? Képet tudsz belinkelni valakiről, akiről illegális?
2018. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
#12: Szerintem legálist akartál írni, itt publikusan igazán senkiről sem az, de püben küldök.
2018. okt. 18. 09:44
 14/39 A kérdező kommentje:
#11: Én se akartam elhinni, ha ezt eljuttatnám a 10 évvel fiatalabb énemnek, szerintem megállt volna bennem az ütő.
2018. okt. 18. 09:47
 15/39 anonim ***** válasza:

Igen, véletlenül elírtam, igazad van, bocsesz.


12-es voltam.

2018. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom,mondd meg te. 20+ nő vagyok. Az elvárásaim:

-Komoly,elkötelezett kapcsolatot akarok (10 éven belül házasság,gyerek talán)

-Legyél megbízható,őszinte

-Legyünk jól el egymással,egyezzen a humorunk,jól érezzük magunkat együtt

-Legyen pár közös pont az ízléseinkben

-Hűség

-Odaadás,figyelmesség,gondoskodás

-Tudj magadról gondoskodni (mosás,takarítás,legalább egy picit főzni)

-Ne legyél bunkó és szexista.

Túl nagyok az elvárások?

2018. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
#16: Ez önmagában édes kevés és sablonos. 10-ből 10 lány pont ugyanezeket mondaná, akikkel találkoztam, ők mégis teljesen más szempontok alapján szelektáltak. :/
2018. okt. 28. 15:52
 18/39 anonim ***** válasza:
64%
Mert a tévéből csecsemőkoruk óta ömlik a szenny, hogy a férfinak kocsi kell ha 15 éves akkor is, nem jó busszal járni 1 megállót se stb. Mossák a társadalom agyát, nőkét és férfiakét egyaránt, ennek isszuk most a levét. Nincs jogsid akkor "kuka". Nem vagy "közismert" a környéken, kuka. stb..
2018. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
És neked mik az elvarasaid? Mert inkább ezen szokott bukni a dolog.
2018. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Na jó, a kiemelt kérdéseket úgyse nagyon olvassák + regisztrálatlan tagok nem is látják.


Itt vannak azok a lányok, akik nagyon tetszettek és így jártam velük:


[link]



Leírva nagyjából ezek az elvárásaim:


-legyen nagyon kedves, általában jókedvű, mosolygós

-legyen hasonló a személyiségünk, gondolkodásunk, életfelfogásunk

-legyen valami közös témánk és lehessen mélyebb dolgokról beszélgetni vele

-akadjon valami közös hobbi, érdeklődési kör, vagy ha azonnal nincs is ilyen, később tudjuk bevonni egymást valami olyanba, amit addig nem csináltunk

-legyenek neki is céljai, és akarjon dolgozni, ne azt várja, hogy majd én úgyis eltartom

-ne legyen internet / facebook / instagramm függő és ne legyen a wc-n is a mellei között a telefon

-Ha budapesti, ne akarjon örökre ott ragadni, ha találok munkát egy távolabbi kis városban, akkor legyen hajlandó kiköltözni velem

-ja és ne tartsa a kést a nyakamra rögtön, hogy mikor lesz gyerek

2018. nov. 4. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!