Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak azért nem voltak még kapcsolatai, mert nem talált még kölcsönös vonzalmat, nem akarta beérni bárkivel, azzal nincsen semmi baj?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nincs, inkább így gondolkodjon, mintsem, minden mindegy, csak luk legyen alapon. Ez a véglet is nagyon kiábrándító.
2018. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

#10

Akkor én nem vagyok nő valószínűleg. Mindig szűz párról álmodtam, szerencsére meg is kaptam, azóta is örülök neki. :)

2018. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
#12 Vagy nem vagy nő, vagy nem igaz, amit írsz. Utóbbit valószínűbbnek tartom.
2018. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Eddig akikkel találkoztam nem volt semmi kölcsönösség. Nem azért, mert annyira a külsőre hajtanék, fontos a küllem is az alap vonzalom miatt, de az is fontos, hogy szeressek vele beszélgetni, élvezzem a közelségét, legyen egyénisége. Az utóbbi azért fontos nekem, mert sok lánnyal már találkozás előtt untatott a kettőnk közti beszélgetés, mert nagyon közömbös volt számomra.

Nem hinném, hogy túl sokat várnék el és nem érzem azt, hogy elszakadtam volna a valóságtól és álomvilágban élnék. Azt tudom csak csinálni, hogy ismerkedek és egyszer majd csak jön valami.


A horgászós példáról annyit mondanék, hogy azért badarság, mert nem minden ember egyforma ezért nem érzem azt, hogy annyira lemaradtam volna. Személyiségem sokat fejlődött évek során és egy barátom is bíztatott ezzel.

2018. okt. 20. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!