Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrég első alkalommal csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég első alkalommal csókolóztam egy lánnyal. Mitől lehet az, hogy teljesen semleges érzés volt és hiányzott az a fellegekben járó élmény? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen meséltem egy viszonylag régi nőismerősömnek, hogy még soha nem csókolóztam, amit elsőre alig akart elhinni, de utána belátta, hogy nem viccelek. Aztán néhány perccel később előhozakodott azzal az ötlettel, hogy lesmárolna engem, amiről azt hittem, hogy csak szívat engem. Erre azt mondja, hogy fogadjunk 10 ezer Ft-ban, hogy le fog engem smárolni (vagyis ha mégis megteszi, akkor én fizetek neki 10-et, ha mégsem meri megtenni, akkor pedig ő nekem 10-et). Belementem a fogadásba, ő pedig nekiesett a számnak. Az első fél percben csak szájra puszis csókok voltak, de azután mélyen beledöfte a nyelvét a számba és alaposan meg is táncoltatta benne. Nagyon rátapadt a számra. Egy pillanatig sem állítom, hogy kellemetlen lett volna, de ahhoz képest, hogy egyesek milyen mennyei élményként jellemezték a nyelves csókolózást, ahhoz képest én a nagy semmit éltem át közben.

Emellett nem is gondoltam volna, hogy egy hosszú csók még fárasztó is lehet. Bő öt perc aktív smárolás után még én kezdeményeztem, hogy fejezzük már be, mert már annyira fárasztó volt, hogy végig nyitva van az állkapcsom. Egyébként a lány tetszett nekem. Nem egy bombázó, de elég jól néz ki, az sem utolsó szempont ebben az esetben hogy nem dohányzik.

Így már nem is vagyok benne biztos, hogy akarok-e magamnak barátnőt, mert végig csak unott időtöltés lenne nekem vele a csókolózás.


2016. nov. 1. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem vagy belé szerelmes. Amikor én először csókolóztam az első barátnőmmel, konkrétan majdnem az eszméletemet vesztettem el. Nagyon jó volt...
2016. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Ismerős, annak idején én is így jártam. Valahogy inkább fura élmény ez, semmint az a nagyon nagy szám mint amit a filmek és a regények ígértek. Sajnos eltúlozták nagyon. Inkább zavrbaejtő a dolog. Nem rossz, de jó se. Bár kicsit olyan "savanykás" íze van az egésznek... Ami annyira nem jó.


5 percig? Az nem egy kicsit sok?


Aaz utolsó mondatod ami örök dilemmám. Bár lehet csak túl szemét vagyok, meg elmebeteg is, de hát ez van.

2016. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Két lehetőség.

1. Nem voltak érzelmek az egész mögött, így jóformán semleges élmény volt számodra. Ez a legvalószínűbb.

2. Próbáld meg ugyanezt egy pasival, és ha akkor fellegekben járó élmény lesz, tudod a kérdésedre a választ biztosan.

2016. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

#1


Azért azt megérdezném, hogy nem-e üti egymást a "minimum második randin legyen csók" és a "nem vagy szeremes" (általános esetben). Második randiig senki nem lesz szerelmes. Akkor aza elsőnek kötelező rossznak lenni?

2016. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Micsoda lepontozások mennek itt. Támadnak a szüzek.
2016. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3-as:


FUJJ! Még a gondolatától is a hányinger kerülget, képtelen volnék férfival smárolni. Teljesen heteró vagyok.

2016. nov. 1. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Az első csókom olyannal volt akit nem szerettem, túl nyálas volt nem is volt jó. Majd rá pár évre már olyannal akit szeretek és vele annyira jó volt sokkal de sokkal jobb volt mint egy orgazmus.

Ennyit számít ha valakit szeretsz!

2016. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csókhoz azért kell egy minimum vonzódás, az a bizonyos kémia, ha pedig is szerelem is párosul hozzá, akkor annál már tényleg nem létezhet jobb :)
2016. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én se voltam szerelmes első csóknál, mégis jó volt. 28/F
2016. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha valakiért totálisan odavagy, akkor azért nagyobb élmény. Arról nem is beszélve, hogy az első csók azért tényleg nem mindig sikerül olyan jóra. Nekem életem első nagy szerelmével volt az első csók, iszonyatosan szerelmes voltam, az első csók közben mégis arra gondoltam: "de most komolyan, ebben mi is a jó?":D

Igazából az igazi, "ledugom a másik torkán a nyelvem" típusú smárolást most sem szeretem. Számomra sokkal érzékibb egymás ajkának a csókolgatása, mint a nyelvharc....

2016. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!