Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam lejjebb az igényeimet a nők terén?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nem vagyok valami jóképű, egyetemre járok ezért nincs fix jövedelmem se, szóvaĺ mondhatni csóró is vagyok + erre rájön az hogy eléggé introvertált vagyok, nehezen ismerkedek. Koromat ki sem írom mert kiröhögnétek,de még nem voltam nővel soha. Az introvertáltság is elég nagy probléma csak az a baj, hogy nagyon magasak az igényeim. Egy kicsivel ducibb, nem olyan szép arcú lányra nem is tudok úgy tekinteni mint leendő barátnő, pedig vszeg nagyon fullos nőm sose lesz, se futó kaland, se kapcsolat. Néha eljárok bulizni, régebben volt hogy minden héten de csak a visszautasításokat kaptam.
2018. okt. 20. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
Nehogy lejjebb add!!!
2018. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Nehogy lejjebb add!! Azt csak a szemét nőknek kell. Te így vagy tökéletes!


(Gyengébbek kedvéért ez irónia volt. Amúgy hol is a kettős mérce? Egy rusnya pasinak nyugodtan legyenek csak igényei, ugye...)

2018. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy nem akarom lejjebb adni, az volt a kérdés, hogy hogyan. Értelmezd már a kérdést basky, aztán kötekedj.
2018. okt. 20. 22:18
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Jól van, drága. Első körben felejtsd el a fullos nőket, akikre vered. Elég jó válasz? Basky...
2018. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Hogyan add "lejjebb"?

Eloszor is, ha ranezel egy emberre, probald meg a pozitivumokat latni benne, ferfi, no, mindegy, csak keress dolgokat amik tetszenek benne. Azzal ne foglalkozz, hogy mi az ami nem tetszik.


Pl latsz egy kicsivel ducibb, nem olyan szep arcu lanyt, akkor, nezz ra es probald meg meglatni, hogy mittomen szepen csillog a haja, jo a frizuraja, szep az arcbore, mosolygos a szeme, jo formaju a vadlija, stilusosak a ruhai. Stb

Kezdetnek ezt gyakorold. Egyreszt.


Masreszt meg irj egy listat, hogy neked miben kell valtoznod es kezdj el dolgozni rajta.


Mert minden kapcsolatnak ket oldala van, nem csak neked vannak igenyeid, a noknek is. Bar ez a kijelentesed "vszeg nagyon fullos nőm sose lesz, se futó kaland, se kapcsolat" sajnos elorevetiti, hogy sok sikerrel nem fogsz jarni a jelenlegi gondolkodasmododdal.


Ekkor segit a terapia, hogy az eltorzult enkepedet helyre billentse.

2018. okt. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
hát ne add lejjebb, hanem hozd fel magad ugyanarra a szintre...
2018. okt. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!