Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetnek ezért gondjaim az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek ezért gondjaim az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Nekem kamasz srácként kimaradtak a nagy szerelmek,volt 1-2 barátnőm,de igazából olyan semmilyen volt.Most 23 évesen jöttem rá hogy nekem a csajozás nehezen megy.
2018. okt. 20. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.. esetleg talan.. vagy inkabb fogalmazzunk ugy hogy neked kesobb jott el ez az ido; van ilyen.. masnak pedig tul koran es 16 evesen apak.az en parom is anno 21 volt mikor ossze jottunk de elottem nem volt kapcaolata. Igy en voltam neki az elso kapcaolata es eddig az utolso.. :)
2018. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 vqgyok. Ennek mar 15 eve
2018. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Ha elég "általános" jellemed van, könnyen fogsz ismerkedni. Ha nem, mindig rá fogsz fázni, még akkor is ha külsőre te lennél a "legjobb" a világon. Minden azon múlik mennyire átlagos, közönséges a jellemed.
2018. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!