Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegykerdes26 kérdése:

Hol lehet normális pasit találni neten?

Figyelt kérdés
Nem szexkalandot keresek hanem normális pasit aki kapcsolatot akar. Tinder rel már volt szerencsém nekem nem sok sikert hozott.

2018. okt. 22. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Férfit keress, ne pasit!
2018. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát figyelj, neten a direkt ismerkedős oldalakon szinte teljesen esélytelen vagy, ha komolyat keresel. Itt se számíthatsz sok jóra, talán facebook-ot próbáld meg vagy nemtom. Hidd el, ha személyesen ismerkedsz, sokkal jobban jársz. Én megmondom neked őszintén, h neten megismert csajokkal nekem eddig max barátság vagy szexkapcsolat alakult ki, pedig én még olyan típus vagyok, aki egy kapcsolatnak amúgy jobban örülne. Csak hát amíg nem találkozom valakivel személyesen, addig úgysem derül ki, h megvan e a szikra e vagy sem,vagy h akarok e tőle egyáltalán valamit, így akármilyen jót beszélgetünk neten, ha személyesen nem vált ki belőlem semmit, akkor a fene megette az egészet. Ezért jobb személyesen, mert ott eleve csak azokat a lányokat hívom el randira, akiktől azért többet akarok sima szexnél vagy barátságnál. 😎
2018. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
A fenébe pedig már pont ajánlani akartam egy jó swinger klubbot vagy egy szexkalandparkot.:D
2018. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lady Beth ***** válasza:
Facebook vagy az Elsotalalkozas.hu.
2018. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és honnan írsz? :)
2018. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
22 és békés megye
2018. okt. 22. 22:16
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Találni bárhol lehet. A kérdés csak az, hogy te észre akarod-e venni a "normális pasit".


A gond az, hogy két féle férfiember regisztrál társketesőre.

1, szexet akar, jó kiállású, az internet csak egy újabb terep

2, kapcsolatot akar, nem a netes profilba adja az energiát hanem a valós életének valamelyik területére


És nőknél szintén két kategória

1, udvaroltat magának, a neten éli ki a figyelemhiányát

2, a férfi 1 kategóriából akar egy kettes típust

2018. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A barátnőm ezen az oldalon talált meg engem
2018. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Lol, ez a hetes válasz olyan ütős lett, hogy díjat érdemelne, aranyba kéne foglalni minden egyes szavát. Pontosan ezt gondolom én is. A net, és egyébként a való élet is tele van normális pasival, aki helyén kezelne téged, nem dug félre, nem erőszakos, jó a humora. A tapasztalat pedig azt mutatja, hogy általában annak, aki egy ilyen kérdést kiír, ez a gyakorlatban mégsem elég. Tessék, itt vagyok én, 26 éves, jó végzettséggel, jó kiállással. Intelligens vagyok és tájékozott, és humorom is van. És normálisabb kapcsolatot akarok, mint az emberek többsége. Na és a nagy kérdés: kellek bárkinek bármilyen társeresőn? Nem kellek. Nem bizony. És vajon miért nem? Talán azért, mert nem vagyok normális, nincsenek meg bennem azok a tulajdonságok, amik szükségesek ahhoz, hogy egy nő hosszú távon is jól érezhesse magát mellettem? Szó sincs róla. A valódi ok az, hogy ugyanúgy választanak a nők egy társkeresőn, mint amikor egy polcról választanak az ezerféle tej közül a szupermarketben. Mindegyik tej tej. Mindegyik tehénből jött, mindegyikből lehet tejberizst főzni, mindegyik megfelel a tejség kritériumainak. Csak hát túl sokféle van. Biztos, hogy van egy, ami nemcsak, hogy elég jó, hanem a legeslegjobb. Miért is kéne beérni az első tejjel, ami szembejön, ha egyszer végig lehet nézni őket, akkor már inkább keresgéljünk, amíg meg nem találjuk azt, amiben valami plusz van, ami valahogy tejebb a többi tejnél. Aztán végül levesznek egyet, csak az meg lehet, hogy túl drága. A másik meg túl zsíros, vagy hamar megromlik. Végül kikötnek egynél, és ahhoz ragaszkodnak.



Nem tudom, ki vagy, és hol laksz, de tuti, hogy az 5 km-es körzetedben van legalább egy "normális pasi", aki nem szexkalandot keres, nem suttyó, nincsenek káros szokásai, egyszóval sima, átlagos, normális pasi. És az is tuti, hogy neked van legalább egy kifogásod rá, hogy ő miért nem jó. Hát mert valami mégsem stimmel, na. Ha nem lenne eddig világos, kimondom: a probléma nem a pasikkal van, hanem veletek. Túlválogattok. Persze, sok a hülye a tinderen, ezzel tisztában vagyok, de sok ám a normális is, és nem azokat húzzátok jobbra. Fel kéne mérned, hogy mik a valódi igényeid. Ha akarod, mi segítünk ebben. Sajnos az a rossz hírem, hogy nem olyat keresel, akit gondolsz, hogy keresel. A legtöbb nő, aki az úgynevezett "normális pasik" hiányára panaszkodik, valójában valami olyasvalakire vágyik, aki egyszerre bunkó és előzékeny, és mindig pont az a része van bekapcsolva, amire a nőnek szüksége van. Egy olyan vadállat, aki izgalmasan erős és domináns másokkal szemben, de otthon aztán aranyos mackóvá szelídül. Na ez az, amit hiába fogsz keresni. Akkor fogsz párt találni, ha kicsit leszállsz a földre.

2018. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

9#

Próbáltad már az igazi tejet? Na azt ugyanúgy nem kspsz a boltban, mint ahogy normális férfit tarskeresőn.

2018. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!