Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyellem a lábaim, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a lábaim, mert nagyok és csúnyák. Van más is, aki takargatja a fiúk elől?

Figyelt kérdés
Elég gátlásos vagyok a lábaimat illetően. Bár normális a magasságom/tömegem (170 cm/62 kg) de a lábaim 43-asok, és elég szélesek is, nem is tudom, kitől örökölhettem. Bár még nem szóltak érte, ha randizok, mindig odafigyelek, ne vegye észre senki. Más is van hasonló helyzetben? Szerintetek nem gáz az ilyen lábfej?

2018. okt. 25. 12:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Most te nő vagy? :D

Csak viccelek.

Nekem is nagy van, nagy talpakon élek (41-42) de én sokkal magasabb vagyok nálad.

Nem a lábad nagy, hanem a talpméreted. Először azt hittem a lábaidat, érted az egész lábaidat takargatod. :D Mik vannak?

Ne foglalkozz vele, senki nem tökéletes. Az a lényeg, hogy egészséges vagy. Cipőt nehezebb kapni rá,de nem lehetetlen.

2018. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lábfétiseseknél még előny is, de aki nem az azt sem hiszem hogy zavarná.
2018. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha nagy lábad van csak szaga ne legyen
2018. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%

Ne szégyeld azt a szép lábfejet, szerintem nagyon is csinos tud lenni egy nagy, széles lábfej - legalábbis nekem az egyik kedvencem:).

Nyugodtan mutasd a megfelelő időszakban (tavasztól késő őszig): aki érzékeny rá, biztos tetszeni fog neki, és nem azért, mert szokatlan, mert nem szokatlan, hanem szép.

2018. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Félig férfi vagy ! Azért ne hizz tovább !😃
2018. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátnőmnek 44, de ő mondjuk magas volt.

Egyáltalán nem érdekelt.

2018. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én az egész lábamat takargatom. Én túl vékony voltam tini korom óta, tiszta pipaszár lábaim voltak. Úgyhogy kb. 10 éves korom óta csak hossz nadrágot és szoknyát hordtam, de inkább nadrágot. Most is sovány a lábam, de közel vagyok az ideális testsúlyhoz, így nejlon harisnyával már fel merek venni rövidebb szoknyát is. Anélkül viszont nem, mert nagyon fehér a bőröm, hiszen 30 éve nem éri nap. Meg még mindig nem tetszik annyira, csak egy fokkal jobb, mint tini koromban.
2018. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Gyenge lábfetiszmussal írom,hogy nem zavarna. Különben a kosárlabdázó lányoknál szoktak még extra lábméretek lenni. Egy vastagabb fekete harisnya sokszor szexi de takar....
2018. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Férfiként írok a kérdésedre, remélem hasznosnak ítéled majd. Semmi szégyelnivalód nincsen emiatt,hidd el nem ezt nézzük egy randin a nőn,sőt továbbmegyek,ha szimpatikus a csaj és bejön akkor a legkisebb mértékben sem fordul meg a férfi fejében,hogy ezen gondolkozzon:)! Akinek megtetszel,aki vonzónak fog tartani az a lábfejeddel együtt fog annak tartaniés nagy ívben letojja majd,hogy hanyas méretű! Ha valaki meg ezen fog problémázni,hogy miért 43-as és miért nem mondjuk 38-as,azzal jobb is ha nem jössz össze. Szóval valakinek Te pontosan így leszel az álmai nője,minden egyes belső és fizikai tulajdonságoddal együtt!:) Próbálj meg nem ennyire koncentrálni erre az általad problémának vélt dologra,mert nekünk férfiaknak szerintem ez egyáltalán nem probléma:). Kívánom,hogy boldog légy és találd meg életed szerelmét!:) 37/f
2018. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 3.14159265357989 ***** válasza:

163 centi vagyok, és 42-es a lábam :( Ez aztánvégképp hülyén néz ki, a rekordom meg 68 csizma felpróbálás - 1 ténylegesen megvett lábbeli. :/

Bár őszintén kétlem egyébként, hogy bárki csak ezen változó miatt nemet mondana valakinek (ha mégsem akar többet a másik illető, akkor szerintem még legalább egy dolog nem klappolt).

Én mondjuk nem csak ezért nem veszek fel alig takaró szandálokat, de nekem pl nem is tetszenek, szóval mázlim van, ami tetszik az takar és jól is áll a lábamon. :) De szerintem ne szégyelld, van ennél durvább dolog is, szerintem a randipartnereid is tudnának ennél gázabbakat mondani akár magukról, akár korábbi partnereikről. :) (persze nyilván nem fognak, ha úriemberek, de érted :D)

2018. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!