Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon kisfiús arcú pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon kisfiús arcú pasi mit tehet azért, hogy a nők észrevegyék, férfinak nézzék?

Figyelt kérdés
Lassan 30-hoz közeledve azt érzem, hogy a túl fiatalos, kisfiús arcvonásaim miatt egyszerűen nem is létezem még a 20-21 éves nők számára sem, az idősebbekről meg ne is beszéljünk. Az arcszőrzetem nagyon gyér, a szakállnövesztés nem játszik. Jól öltözködöm, jó frizurám van, sportolok, és egyszerűen nem tudom, mit tehetnék még, hogy végre felkerüljek a radarra.
2018. okt. 30. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Hordjon szép színes papírcsákót, garantált.
2018. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 AchromaticSmarties ***** válasza:
24%
A munkahelyi kávégépből mindig dupla kakaót rendelj!
2018. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezeket már próbáltam és nem lett jobb a helyzet.
2018. okt. 30. 21:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Pont a szakállnövesztst akartam javasolni. Bár az én párom pl. avval együtt is rettentő fiatalnak néz ki. De ez miért baj? Sok ilyen pasi elkel, taln eddig nem volt szerencséd, de ez nem jelent semmit.

Milyen az a jó frizura? Általában a rövidre nyírt haj férfias a nők szemében. Na, nem a kuglifejre gondolok, hanem a katonás, kockára nyírt haj. Igaz, gyakran kell igazítani.

2018. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lady Beth ***** válasza:
83%
Nem hinném hogy egy "baba arc" kizáró ok lenne arra hogy legyen egy barátnőd. Milyen témákról szoktál velük beszélgetni? Sokat mosolyogsz?
2018. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért egy John Wick frizura is férfias, tetszenek a kicsit hosszabb hajú férfiak.
2018. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha már valakivel tudok beszélgetni, randizni, akkor nincs gond. Csak eddig is nagyon nehezen jutok el, mert senki nem szemez velem, nem kapok semmilyen jelet, hogy odamehetnék hozzájuk.
2018. okt. 30. 21:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk kezdésnek változtathatnál a hozzáállásodon és gondolkozhatnál férfi módjára.

Vagy százszor elmondom ezen az oldalon, hogy nem a külső a legfontosabb dolog. Szerepet játszik, de szerencsére vannak olyan lányok, akiknek inkább a belső a lényeg.

Én ismerkedésre semiképpen nem szoktam ajánlani az internetet, mert láttam nem egyszer hogy valaki azt írta rá válaszul, hogy "hát írjá rá facebookon".

Ilyen esetekre inkább mozdulj ki és járj társas programokra, ahol több ember előfordul.

Az, hogy szemezget veled egy lány vagy nem, sok mindentől függ, főképpen azt jeletheti, hogy felkeltetted az érdeklődését külsőleg.

Ha viszont nincs így és azt látod, hogy nem szemez is oda lehet menni. A legrosszabb, ami történhet, hogy elhajt. De legalább azzal a gondolattal állsz tovább, hogy te mindent megtettél.

Sokszor láttam már olyat, hogy csúnyábbnál-csúnyább srácok és lányok találnak párt maguknak. Tudod miért?

Mert nem foglalkoznak azzal, hogy "mi lesz ha nem" hanem élvezik egymás társaságát, hiszen ez minden ismerkedés alapja, hogy élvezd a másik társaságát.

2018. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
álarc
2018. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Szokjál rá a cigire, kezdj el keményen piálni. 2-3 év és garantáltan férfi arcod lesz.

Igmar Bergmann mondta: Hogy a színész mire összeiszik magának egy jó arcot tönkremegy a memóriája.

2018. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!