Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki pénzzel tud szerezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pénzzel tud szerezni, szerzett barátnőt magának az szerencsétlen lúzer?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Pontosan !


Az azt jelenti valamiben szar


1,jellem

2, ész

3, külső

4, farok méret

2018. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem. A szerencsétlen lúzer az, aki még pénzzel SEM tud magának barátnőt szerezni.
2018. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lúzer 🤣🤣🤣
2018. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Úgy bírom ezeket a dühös kis farkazókat. Ilyenkor az idegesíti a nőket leginkább, hogy saját maguk számára is nyilvánvalóvá válik, mi alapján választottak. ;)
2018. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerinted a pénz ilyen qrva fontos???

Én lemondanék erről a jólétről amiben élek egy szerényebb életmódra, csak szeressen az illető!!!!


Ne azért szeressen téged valaki mert van pénzed.

Szeressen azért, aki vagy!


Ettől nem vagy lúzer, csak peches.


34N

2018. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Én utálom ezt a "nők a pénzre mennek" sztereotìpiát,de amikor egy ilyen ártalmatlan kérdésre jönnek a dühös/tàmadó női kommentek akkor azért elgondokozok 😂
2018. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Én csak sajnálom, de amúgy meg becsületre méltó, mindenki azzal szed fel nőt amivel tud, nem tudom mivel jobb az aki pusztán, mert jó genetikaval született nőt kap, mint aki keményen megdolgozott a pénzéért, hogy nőt kapjon és ő abból is csak olyat aki nem szereti...
2018. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Tévedés ne essék, néhány kivételtől eltekintve minden férfi pénzzel szerez barátnőt, csak a módja tér el egyénről egyénre. Van aki konkrétan pénzeli a csajt, van aki a pénzével teremt olyan környezetet, ami odavonzza a csajokat, van aki csak a nagy zseton ígéretét villantja föl a csaj előtt mondjuk egy jövőbeli jó állással stb. Nagyon ritka az, hogy valaki nincstelen lúzerként csajhoz jut, ha van is ilyen, az inkább csak elenyésző ritkaságnak számít, de semmiképp sem szabály...
2018. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Tehát Andy Vajna egy kis farkú lúzer - az eddigi hozzászólások alapján. ....
2018. nov. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, csak van ehhez elegendő pénze.


Ha megnyerném a lottót, nekem is lennének pénzen vett kur-váim :D

2018. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!