Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki pénzzel tud szerezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pénzzel tud szerezni, szerzett barátnőt magának az szerencsétlen lúzer?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 13:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tehát aki "Aki..." CSAK "...pénzzel tud szerezni, szerzett barátnőt magának" az gazdag!


Mellesleg az udvarlás során mindenki nem is kevés pénzt költ a leendő barátnőre ugyibár: mozi, faloda (bár, presszó, meki stb.) és az ajándékok)!


Persze ezen kívül mást is hozzá lehet/kell rakni a hódításhoz: jó dumát, rámenősséget, lazaságot, hivalkodást... azaz, mint az állatvilágban, valamivel kiválik a többi közül.


Mindenki azzal próbál imponálni, amije van!

De, ha a pénzzel szerzett barátnő alatt a "megveszem ezt a nőt" értjük, akkor gyakorlatias (nem "pazarolja" az időt az udvarlásra (siker így is lehet lásd a művészetet (Amerikai, Pretty Woman stb.) és bátor (vagy botor, lásd nemi betegségek).


Végső következtetés: így vagy úgy, vagy megtalálod a hozzád illőt, vagy nem! Ez van...

2018. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül lúzer. Lehet külsőt, kort ellensúlyozni anyagiakkal.

A kérdés, hogy meddig lehet vele megtartani egy kapcsolatot...

2018. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Na és miért lenne az a férfi bármiben rosszabb másoknál, aki a pénzével szerez barátnőt? Itt a kérdés nyilván azokra van kihegyezve, akik úgymond kilóra vesznek maguknak nőt, akivel aztán fel lehet vágni mások előtt. Ez általában elítélendő, de tény, hogy van kereslet és kínálat is az ilyen kapcsolatokra, ha ők mindketten úgy érzik, hogy ez így jó, akkor külsősként semmi közünk hozzá. Egyébként ő sem lúzer, mert legalább a pénzével tudott "nőt szerezni", igaz az ilyen kapcsolatok csak ritkán tartósak.

Viszont sok esetben nem erről van szó, csupán az egzisztencia az ami vonzó lehet egy nőnek. A nők ugyanis biztonságra vágynak egy kapcsolatban, amit a mai világban egy cingár (vagy kissé elhízott) esetleg nem is túl jóképű, de szakmailag sikeres férfi sokkal jobban biztosítani tud, mint egy félisten kinézetű minimálbéres. Ma már a testi erőnek jóval kisebb szerepe van, a hatalom viszont továbbra is vonzó férfi tulajdonság és mint tudjuk a tudás=pénz=hatalom.

2018. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Barátnőt nem lehet pénzért szerezni,az csak a pénzt szereti nem téged,hogy kielégít az egy dolog,de csak addig ameddig van pénzed aztán megy tovább a pénz után.
2018. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 L1lla ***** válasza:

Az igaz, hogy a nők biztonságra vágynak, de már nem egészen fiatal nőként szeretném biztatni azokat a nem túl gazdag férfiakat, akik attól félnek, hogy csak pénzzel (vagy még esetleg dagadó izmokkal) lehet lányokat szerezni. A biztonságot sok minden mással is meg lehet adni, mint nagy mennyiségű pénzzel. Például higgadt és nyugodt fellépéssel, tudással, a világban való ügyes és talpraesett eligazodással. Megbízhatósággal, azzal, hogy bár nem vagy gazdag, de mindig számítani lehet rá, hogy dolgozni fogsz annyit, hogy keresel és találsz is olyan munkát, amiből el tudod tartani - legalább magadat - és a gyerekeidet.

A humorérzék és a jó fellépés (plusz a bunkóságmentesség!), a nyitottság és a kalandvágy mindig fontosabb volt a számomra, mint a pénz. De a körülöttem lévő nőknek is, úgy vettem észre.

Plusz én, nem túl gazdag bölcsészlányként szerintem ösztönösen kerültem is a gazdag pasikat - semmilyen szempontból nem szeretek kiszolgáltatott helyzetben lenni, az egyenlőséget szeretem - szóval vannak ilyen nők is, higgyétek el.

2018. nov. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 pincopallino válasza:
Szerintem ez inkább a nőt minősíti...
2018. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lúzer, hanem okos, előrelátó. Egy feleség sokkal többe kerül, meg még a sok macera, amíg először bejutsz a bugyijába! Aztán meg a sok veszekedés, ha többet nem akarsz bejutni, nem is beszélve arról ha egy másik nőről szeretnéd lehúzni a bugyit!
2018. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!