Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakoriak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az olyan lányok akikkel lehet jókat nagyokat filozofálni komoly érdekes témákról?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Semennyire.
2018. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Mint a fehéregér!
2018. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Velem lehet, csak ritka, hogy ne oktassanak ki. Olyan férfi, aki nem kiröhög, hanem elgondolkozik azon, amit mondasz, hatalmas kincs.
2018. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ, melyik korosztályból.

Lehet, hogy a mai tizenévesek ezekhez a témákhoz buták, de ki tudja.


Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

2018. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, mennyire gyakoriak, többek közt azért sem, mert nem mindenkinek ugyanaz a téma komoly és érdekes.
2018. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sok ilyen lány van, egyetemisták és diplomások között főleg. Bár ez gondolom logikus.
2018. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

Húszas, harmincas korosztályban ritka, és akik ilyenek, azok elég népszerűek is.



Az ember persze megnézi a hajasbabát, de otthonra egy olyan nőre vágyik, akivel lehet beszélni, minél több mindenről, annál jobb.



Sajnos nem csak nőben, de férfiben is kevés az olyan, akit a BL meccs-celeb sztorik felett érdekel valami a világból.

2018. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet egy csimpánznak Feynmant felolvasni de sok foganatja nem lesz.
2018. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak már nem fiatal, de nálunk a család nagy része ilyen. A három unokatesómból kettő, nagyon intelligens lányok, karcsúak, magasak, de nincs barátja egyiknek sem, nem népszerűek az okos nők. (pedig nem okoskodók) A harmadik lány nagyon szép, ővele nem lehet filozofálni, mégis neki van barátja.
2018. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Saccra olyan 2-3%.
2018. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!