Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért azok a férfiak a legszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a férfiak a legszemetebbek, akik a legjobb esetben is maximum csak 4-es kategóriájúak?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy az ilyen semmilyen kis lúzereknek nagyon kinyílik a csipája, ha összejön nekik végre egy nő. Utána elkezdik fikázni a nőt és mások után kezdik csorgatni a nyálukat.

Hogy lehet az, hogy a helyes, jó testalkatú férfiak ezt nem csinálják, akik legalább egy 6-7-es szintet megugranak?


Önbizalom kérdése az egész?



#férfi #nő #lúzer #szerencsétlen #szemetes #nem néz tükörbe #nincs reális önképe
2018. nov. 4. 14:02
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
73%
22-essel nem értek teljesen egyet. Szerintem egy nyomi srácnak is joga van ahhoz, hogy ne tetsszek neki. Én is kaptam már meg olyantól, aki harmincon felüli srác és még szűz, hogy nem én vagyok az elképzelése. Nem volt egy nagy szám külsőre. Kép alapján szerintem egy tök alacsony valaki lehetett. Nem mondom, hogy jól esett, amit mondott rám kép alapján, de neki is vannak nyilván igényei, aminek nem feleltem meg. Most ezért nem bunkó. A bunkó az lett volna, amit egyik ismerősöm mondott egy lánynak: csak nem képzeled, hogy elvennélek feleségül, amikor olyan dagadt vagy, hogy majd szétfolysz? Mondjuk ő egy ritka helyes pasi volt, de ezt neki se bocsájtottam meg, pedig én tetszettem neki. Meg az is bunkó, amikor valójában tetszik neki a lány, de szándékosan kritizálja, mert ettől érzi menőbbnek magát és ez a módszere arra, hogy maga mellett tartsa a lányt. Ez a típus az, aki képtelen felemelni és királynőként kezelni a nőt. A férjem pl. azért kritizált, hogy minek veszek magassarkút, mert úgy magasabb voltam nála, de ez csak egy félmondatából derült ki, mindent elkövetett, hogy elmenjen a kedvem a nőies öltözködéstől, hogy ő ne érezze annyira szarul magát. Na ez a szánalom.
2018. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!