Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért azok a férfiak a legszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a férfiak a legszemetebbek, akik a legjobb esetben is maximum csak 4-es kategóriájúak?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy az ilyen semmilyen kis lúzereknek nagyon kinyílik a csipája, ha összejön nekik végre egy nő. Utána elkezdik fikázni a nőt és mások után kezdik csorgatni a nyálukat.

Hogy lehet az, hogy a helyes, jó testalkatú férfiak ezt nem csinálják, akik legalább egy 6-7-es szintet megugranak?


Önbizalom kérdése az egész?



#férfi #nő #lúzer #szerencsétlen #szemetes #nem néz tükörbe #nincs reális önképe
2018. nov. 4. 14:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%

A kérdés ponzosítva:


"Miért azok az általam ismert férfiak a legszemetebbek akik az én szememben nem túl jóképűek és vonzó testalkatúak?"


Így a helyes. Ne húzd rá mindenkire amit látsz. Van rendes ember a jóképűek közt is, rondák közt is. Van kedves ember alacsony és magas is, kövér is, vékony is, izmos is, sőt még mozgássértült is. Nem ezen múlik, csupán te gyártasz előítéletet mikor meglátsz valakit "Na, ő izmos, biztosan bátor is!" vagy "Na, ő csúnya, biztosan visszafogott és szűz is" "Na, ő alacsony, biztos kisebbrendűségi érzésbe szenved!" "Na ő magas, nagydarab, biztos a farka is nagy" és még többezer ilyen van - mindkét nemnél, mert nőkkel szemben is sokan csinálják ezt, sokszor van "szerencsém" hallani.



(A számozás pedig mókás kitaláció, nálam például "hármas skála" van a "vonzó-tetszik", a legnagyobb rétegű "semleges" és a "taszító". A tetejébe ez mindenkinél más.)


Jöhet a lepontozás.

2018. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
64%

De különben a kérdés kiírásának stílusa, maga a kérdés, a gondolatmenet és végképp a válaszod alapján elég könnyen kiolvasható, hogy te magad sem vagy egy főnyeremény, a legkevésbé sem. Mivel emberileg ezek szerint nem tudsz sokat felmutatni, így nem állsz semmiben sem felette azoknak, akiket ócsárolsz a kérdéseddel. :D

És mielőtt felvetnéd, hogy ismeretlenül írtam ezt: valóban. De amit lefestettél magadról pár sorban ezáltal, abból már lehet következtetéseket levonni. Nem vagy te jobb az említetteknél, maximum szebb. Vagy annak gondolod magad.

2018. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%

Talan azert mert magukkal sincsenek megelegedve semmilyen teren....Az a nezopont,ahogyan magukat latjak(csunyanak,ertektelennek stb) arra is kiterjedhet ahogyan a vilagot es mas embereket szemlelnek.

Gondolj bele, ha magadban es az eletedben folyton csak a hibat latod,hogy latnad mas emberben a szepet es a jot?

Meg amugy is..az onertekelesi problemakkal rendelkezo embert ugy ismered fel a leghamarabb hogy folyton kritizal meg kotekszik.. ezzel akar mindenkit lehuzni ,hogy mas emberek hibainak kiemelese es felnagyitasa altal jobbnak erezze magat.. igy kicsit megnyugszik,hogy nem csak neki vannak hibai..

2018. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
40%

Az semmi, hogy ha lenne olyan, hogy 6-7 kategóriás pasi, akkor elmondom, hogy ők is csinálják ezt, de még a nők is.

Mondom nőként.

Te most azt hiszed, hogy nagyon tudsz valamit, pedig sajnálom, le kell lombozzalak. Sok ember szeret így viselkedni, és nem is a külső szabályozza ezt.

2018. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
73%
egyebkent tenyleg kicsit altalanositottal,de en ertem ki a celcsoport.
2018. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
57%
Mert kategóriától függetlenül mindnek a legjobb nők kellenének, csak ők már rájöttek, hogy nekik ez nem fog összejönni, és ezt azon verik le, akin tudják,tehát pl. rajtad. Egyébként ha bunkó veled valaki, nem kell eltűrni.
2018. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
68%
Mert ez a típus azt gondolja, úgy tudja megtartani a nőt, ha lehúzza az önbizalmát. Velem is csinálta ezt a pasim. Azt még el is hittem, hogy átlagos vagyok és nem jutott szegénynek jó nő, de amikor a legszebb lányokat is átlagosnak mondta, vagy egy szépségkirálynő választáson azt mondta 1-1 jelöltre, hogy bottal se piszkálná meg, hát elgondolkoztam...
2018. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
82%
Persze, mindenki ferfigyulolo, aki nem nyalizik nektek.
2018. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
A-a, a férfiakat szeretem. ;) A kis buta, niemand taknyokat gyűlölöm, de azokat nagyon. :D
2018. nov. 4. 15:20
 20/31 anonim ***** válasza:
79%

Minél lejjebb van valaki, annál aljasabb. Én úgy vettem ki, hogy csak a nagyon primítív ember és nagyon elégedetlen szólogat be. Szóval a fusztráltak. Kultúra kérdése, de az szerintem itthon nincs. A pontozgatástól meg falnak megyek. Nem vagyok húsdarab, a pasik sem azok. Kis tisztelet kellene egymás felé és máris más világ lenne.


Egyébként tényleg van egy csoport, aki minden nőt feminácizik, aki gondolkodik, van véleménye és nem ösztönlényként él. A buta nőket meg cikizik. Nos, ők hajtsanak akkor a férfiakra.

2018. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!