Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért azok a férfiak a legszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a férfiak a legszemetebbek, akik a legjobb esetben is maximum csak 4-es kategóriájúak?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy az ilyen semmilyen kis lúzereknek nagyon kinyílik a csipája, ha összejön nekik végre egy nő. Utána elkezdik fikázni a nőt és mások után kezdik csorgatni a nyálukat.

Hogy lehet az, hogy a helyes, jó testalkatú férfiak ezt nem csinálják, akik legalább egy 6-7-es szintet megugranak?


Önbizalom kérdése az egész?



#férfi #nő #lúzer #szerencsétlen #szemetes #nem néz tükörbe #nincs reális önképe
2018. nov. 4. 14:02
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Kedvencem az, amikor igyekszem kedvesnek, elfogadónak lenni, és akkor a kis pötsch leáll velem izmozni meg a 20dekájával.


Ezt is csupán azért, mert engem alárendeltnek néz. Röhej. Becsülné legalább, hogy valaki nem hányja le.

2018. nov. 4. 15:28
 22/31 anonim ***** válasza:
58%
Én értem, hogy kikre gondolsz, és én is leálltam nem egy ilyennel, gondolván ő majd megbecsül. És ezek az illetők nem a nők szerint ilyenek, hanem maguk szerint. Lásd az egyik ilyet: elmondása szerint 3 és fél éve nem volt senkije, eddig senki nem írt vissza neki. 163 centi és 55 kiló, ami nagy hátrány a nők szemében. Nos én szóba álltam. A negyedik randi vége az volt, hogy nem tud velem egyelőre kapcsolatot elképzelni, mert színpadiasan mosolygok, meg mert nem úgy köptem ki a rágót, ahogy kellett volna, és hasonlók... Utólag azt gondolom, h vöaölóböaön, mert rá kellett volna köpnöm. Felvezette, hogy legyünk "csak úgy el", aztán majd 2-3 év múlva meglátjuk, mi komolyabb lesz belőle. Én. kb. a képébe mosolyogtam, megmondtam neki szépen, kifejtve, hogy nekem erre nincs szükségem, és otthagytam őt sírva.
2018. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%

"Becsülné legalább, hogy valaki nem hányja le"


Valszeg érzik rajtad, hogy mennyire lenézed őket, úgyhogy ha lehetőség van, megdugni azért megdugnak, de egyébként ők se néznek szarba se téged. Nem értem, mit háborogsz itt, a megvetés teljesen kölcsönösnek tűnik, megérdemlitek egymást.

2018. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
49%
Hülye emberekkel ismerkedsz.
2018. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
70%

Én valamennyire szerintem tudok magyarázatot adni erre (bármennyire is antipatikus, ahogyan fogalmazol a kérdésben).

Nekem elég nagy önértékelési gondjaim vannak, de időnként (általában valaki hatására) vannak jobb időszakaim, amikor nem érzem magam "kevésnek". És habár mindkét állapotban igyekszem mindenkinek megadni a tiszteletet, pont akkor tudok ösztönösen pozitívabban látni bárkit, amikor magammal is rendben vagyok. Amikor magamat utálom, másokban is a hibát veszem inkább észre.

Ez valószínűleg az agy biokémiájával áll kapcsolatban, az alacsony önértékelés/szorongás gátolja a szerotonin-kibocsátást, így az ember ingerlékenyebb, míg amikor ez megfelelő szinten van, akkor sokkal nyugodtabb, nyitottabb másokra.

2018. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
73%
Akik kiszúrtak velem, azok kevésbé jóképű emberek voltak. Azt hittem hogy rendesek, szerények, őszinték...A legrohadtabb lelkűek ők voltak.
2018. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Ugyanezt tapasztaltam, amit az előző. Most is hasonló fiúval fogok találkozni, aki azért valamivel előnyösebb kinézetű az előzőeknél, de na...már előre azon parázok, hogy nehogy ez is átcsessze a fejem.
2018. nov. 4. 21:14
 28/31 anonim ***** válasza:
21%

A válasz benned keresendő!


Amit egy jó pasinak elnézel a kevésbé áldottnak nem, sőt benne eleve keresed a hibát.

2 haverom azzal bohóckodott, hogy egymás szövegeit másolták szóról szóra, 1ik mindig sikeres lett másik meg mindig bunkónak találtatott.


Rondácska srác megszólító szövege esetenként még fizikai támadást is provokált, míg ugyan azt a leszólítást frappánsnak, menőnek és viccesnek találta a hölgyike 2 nappal később a másik szobatársamtól hallva.

Szerepcsere is volt menősrác szövege elsütve a suta srác által ismételt bukás, bunkónak bélyegzés, stb.


Ismétlem a hiba a te készülékedben van!


------


Saját példám házibuliban elmeséltem egy sztorimat, kaptam rá a savat, hogy lapos, gyenge, unalmas történet. Pár órával később elmesélte a haverom, nála meg csorgott a nyál, hogy milyen menő dolgot hajtott végre és milyen bátor.

2018. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Ugyanannál a lánynál voltak ezek elsütve?

Megfontolandó, amit mondasz.

2018. nov. 4. 22:29
 30/31 anonim ***** válasza:
47%
Az aztán nagy tanulság, hogy egy kevésbé előnyös külsejű ember jóval kevesebbet engedhet meg magának, mint egy jó külsővel megáldott, akár férfi az illető, akár nő. Ez mindenféle trükközés nélkül is tudható.
2018. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!