Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosan fiatalon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én türelmes és kitartó vagyok, de mikor élje ki magát az ember ha nem fiatalon...és ehhez hozzá tartoznak a nők is.


Azt veszem észre magamon, hogy meg van mindenem de mégsem. Van lakásom, autóm, munkahelyem, mellette saját biznisz, barátok, szórakozás, hobbi, tanulás, sport és mégsincs senki akivel együtt tudnék lenni, jól érezni magamat, kirándulni vagy csak egy csendes estén otthon összebújva filmet nézni.


Próbálkoztam a korosztályomnál, fiatalabbaknál és idősebbeknél is. Nem erőltetve, csak úgy voltam vele bármi lehet, de mégsem sikerült.

Most joggal mondhatja bárki így ismeretlenül, hogy biztos ronda vagy a nők szemében...ezt magamról nem tudhatom, de a külsőmre adok igencsak...edzek, öltözködök, 2 hetente fodrászhoz járok, fogaimra kényes vagyok, amik fehérek és nem hiányzik egy sem, illetve amikor szakállam van is fazonra van igazítva, nem össze vissza.


Vagy esetleg más miatt nem közelednek könnyen a nők hozzám?


2018. nov. 4. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Lehet már éppen az, hogy túl sokat foglalkozol a külsőddel. Szerintem a 2 hetente fodrász egy kicsit túlzás. Próbáld lazábbra venni az életet, nem kell mindennek olyan patentnek lennie, csak ami fontos.
2018. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mindenkinek hiányzik foga:) vagy kilukad,vagy kitörik,vagy,húzni kell mert rossz ..

Kinek mi a szép? vagy ronda? de ha egy nap 70millioszor kiírod nem érsz el vele semmit.

2018. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kiélés elmélet is egy ökörség, ahogy van. Bizonyára valamit nem jól csinálsz ismerkedéskor, ennyi. Illetve ha nem jön egy össze, akkor nem kell összetörni és teperni, hanem szépen lépj tovább. Lesz jobb. De végképp nem kell ennyire görcsösen pedálozni, mert csak magadat gyötröd vele és ettől túl vonzó sem leszel. Vedd lazára, mint ha nem lenne tétje. Mivel nincs is. Aztán majd lesz valami.
2018. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit írok ki 70 milliószor, én csak böngésztem ezt a kategóriát és feltettem egy kérdést, amire hátha tud valaki hasznos tanácsot adni
2018. nov. 4. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Hát kérdező ugyan azt írod ki,csak másképp megfogalmazva:)
2018. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem veszed túl komolyan az életet? Egyébként én is egyedül vagyok, lányként. Ugyanabban a helyzetbe, mint te. Nem tudom, nálam mi a gond, sokan mondták, hogy lehet tudattalanul elutasító jeleket adok. Nálad ez nem figyelhet be?


Amúgy sok lány nem szereti a szakállat. :) Van egy rokonom, autószerelő. Olyan közepes kinézettel, de kedves az arca, komoly, intelligens, van humora. Szóval nem minden külső. Esetleg a kisugárzásod? Mi lányok szeretünk felnézni a párunkra. Lehet ez hiányzik. Hogy nincs biztonságérzetük. De elsőre csak ennyi tippem van, mert nem ismerlek. :)

2018. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Szakállnak nem hiszem köze lenne, nincs mindig, de amikor megnövesztem ápolom.

Határozottnak gondolom magam, vannak céljaim meg elveim és ha egy mód van rá egyedül szeretek mindent megoldani.

Furcsa, hogy lányként vagy olyan helyzetben, mint én :)

2018. nov. 4. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod. Most mi nem jön össze? Az igazit megtalálni? Az sok idő így is...


De gondolom randik vannak. Majd jön a nagy Ő is!

2018. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!