Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha így folytatom örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így folytatom örökre egyedül maradok, ugye?

Figyelt kérdés

Már rég óta nagyon zavar, hogy egyedül vagyok. Mivel nem vagyok beszédes típus, emiatt nagyon nehezen tudok ismerkedni. Neten próbálkoztam, több oldalon is, de nagyon nehéz így, vagy nem ír vissza, vagy messze lakik...Gondolom élőben valamennyivel könnyebb lenne, de mivel nem járok bulizni, társaságba, így szinte lehetetlen élőben ismerkednem. Dolgozni, meg sportolni járok, de sehol nincsenek korombeli lányok.

Sokszor azon gondolkodom, hogyha eddig nem jött össze, akkor mennyi az esély, hogy a jövőben lesz barátnőm. Nem tudom, hogy hogy változtassak...:/

Mások szerint a kinézetemmel nincs gond. Leginkább ez a hülye személyiség akadályoz az ismerkedésben:(

Szerintetek történhet akkora csoda, hogy lesz valamikor párom?


Sosem volt barátnőm, pedig már 21 vagyok...


2018. nov. 5. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
21 évesen még én is hasonlóan gondoltam,de hidd el, hogy ez nagyon nagyot tud még változni. De természetesen te is próbálj meg önmagadon változtatni, az sokat segít. Még nagyon fiatal vagy...
2018. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel. Javíts a hibáidon. Járj tanfolyamokra, pl. kommunikációsra, ahol a gátlásaidat fel tudnád bontani.

Tudod, mindennek ára van. Ha nem fektetsz magadba erőt, időt, pénzt, akkor ne várj csodát. Neked kell tenni azért, hogy legyen valakid. Nem fog csak úgy az öledbe pottyani.


(Ne legyen ok a távolság, én is 4 és fél évig 200 km-es távkapcsolatban éltem párommal, utána összeköltöztünk és már 1 éve együtt élünk.)

2018. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!