Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 ezer nettó jövedelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 ezer nettó jövedelemmel érdemes a puncs.hu-ra regisztrálnom?

Figyelt kérdés
Tudom nem olyan jó pénz de azért szép fizetés szerintem. Állítólag ott olyan nők vannak ott akik a pénzt szeretik. Viszont arra gondoltam hogy majd valamelyik nő ott megszereti a személyiségem akkor szemet huny majd efölött.
2018. nov. 6. 07:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%

#9 Én fent vagyok puncson és vannak ilyen csórójánosok, mint te, akik alkalmanként 30 ezerrel akarják kiszúrni a lányok szemét, sőt még azt is le akarják alkudni. Tudod mennyire nevetséges? :D Ennyiért max valami nemibeteg sarki cigánykvát kapsz, igényes, csinos, főleg egyetemista lányok kiröhögnek. Oda akkor regisztrálj, ha havonta legalább 200 ezret tudsz a lányra szánni.


Volt egy 68 éves pasi, aki úgy írt rám, hogy ő 40 ezret is kifizet egy éjszakáért! Mintha ez valami kihagyhatatlan ajánlat lenne. Mondom hűha, egy 68 éves nagyapámkorú vén csókával max akkor feküdnék le, ha annyit fizet, mint Andy Vajna Timikének :) Nagyon el vannak ott tévedve egyesek, ha nem vagy gazdag, ne regisztrálj, mert nincs ott semmi keresnivalód.

2018. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Na és 11-es, neked mennyi a tarifád? :D
2018. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez olyan, mint a többi luxuscikk, ami pénzbe kerül.

Hiába szeretnél nagyon-nagyon egy vattaúj Audit, ha neked csak 250 ezred van kocsira, akkor vagy veszel egy Suzukit, vagy mész gyalog.

Amíg neked a punchos luxusprosti a minimum induló külsőre, addig te se várd azt, hogy a személyiséged bárkit is érdekelni fog.

2018. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%

he-he-he


majd amikor a potenciális sugar babiek röhögnek szembe, apám, az milyen kínos lesz!


ne égesd már magad.


egy sugar daddy akár havi 200 ezret is rááldoz a sugar baby-re.


neked a teljes havi apanázsod nem teszi ki egy menő sugar baby havi gázsiját.

2018. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
14. Arra gondoltam hogy biztos van ott normális nő aki nem pénzre megy vagy arra megy de ha személyiségemet megismeri akkor megszeret
2018. nov. 6. 09:06
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
#15 Akkor is ki fognak röhögni. Ez nem társkereső oldal, ne rabold ott az emberek idejét a hülyeségeiddel. Oda pénzért mennek fel a lányok, nem pasit keresni. És a normál a havi 250-500 ezres támogatás.
2018. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mint sugar baby.
2018. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a puncs nem társkereső. A pénzed érdekli az ott lévő lányokat/nőket, nem a személyiséged. A keresetteddel meg inkább a rosszlányokon nézelődj.
2018. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Ez az oldal nem a szexualitásról, hanem emberi párkapcsolatokról szól, ami a kölcsönös boldogsághoz vezető legfontosabb út.

Kalandra fel, az élet egy csodálatos utazás!


Ezt onnan szedtem....

2018. nov. 6. 09:40
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

#19, nőlj fel, kérlek! 🤦‍♂️

Hallottál már olyanról hogy REKLÁM? Szerinted majd azzal fogják oda csábítani az embereket hogy minimum 200/menet az alaptarifa? Hát nem. Amilyen sz'rrágóak az emberek, mindenből csak alkudni akarnak, de jó nő az kéne....

2018. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!