Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 ezer nettó jövedelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 ezer nettó jövedelemmel érdemes a puncs.hu-ra regisztrálnom?

Figyelt kérdés
Tudom nem olyan jó pénz de azért szép fizetés szerintem. Állítólag ott olyan nők vannak ott akik a pénzt szeretik. Viszont arra gondoltam hogy majd valamelyik nő ott megszereti a személyiségem akkor szemet huny majd efölött.
2018. nov. 6. 07:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem a neten kívül keresel társat? Vagy neked nőben az a színvonal kell külsőleg? Neked vannak igényeid, de a nőnek legyen elég a személyiséged? :)))
2018. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, nem tilos rá ennyivel regisztrálni, aztán teszel egy próbát.

Csak utána ne gyere vissza sírni, hogy minden nő pénzéhes ku.rva, ha direktbe a pénzéhes ku.rvák közt keresgélsz.

Sok sikert!

2018. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%
Te tényleg ilyen ostoba vagy, kérdező?
2018. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
Az ott nem számít túl soknak...
2018. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 170 ezer semmire nem elég! Nekem csak a havi hitel törlesztésem 150 ezer Ft !


Inkább menj el tovább tanulni aztán ha majd keresel egy átlag 400 ezret akkor ha még mindig csúnya vagy akkor a pénzért majd találsz csajt egy-egy dugásra.

2018. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A puncson semmire se elég,de miért onnan akarsz nőt?
2018. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Azon az oldalon pont ne azt várd, hogy majd megszeretik a személyiségedet, és ezzel kompenzálhatsz valamit. Ott az a lényeg, hogy minél vagyonosabb legyél, luxuskörülményeket tudj biztosítani az általad kitartott nőnek.
2018. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
22%

Azért szomorú, hogy így alázzátok a fizetése miatt, közben egy pedagógus, mentős, rezidens sokszor ennyit keres. Az érzelmi intelligenciátokról sokat elárul, nem lehet mindenki mérnök, közgazdász, vagy anyuci apuci által megalapozott életű ember.

Ilyen fizetéssel miért k_rvákkal akarsz kezdeni? Az az oldal sugar daddy-knek van csinálva, tudod egyáltalán a szó jelentését?

Amúgy ott sok lány még ennyit sem keres, mint te, talán azok sem, akik itt fröcsögnek, sőt van köztük munkanélküli is. Láttam én már csóró bolti dolgozó ismerősömet is az oldalon.

Tudod hogy szól a mondás, forintos nők, milliós igények.

2018. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!