Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rövid időn belül, már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid időn belül, már a második pasi mondja két randi után hogy találok jobbat is. Majd nem jelentkeznek többé. Mi ez a lerázó szöveg? Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Nem értem. Volt olyan érzésem hogy egy kicsit kevésnek érezték magukat hozzám de miért? Kezdtem épp megkedvelni őket, nincs már kedvem az egész ismerkedéshez. Újabbak és újabbak jönnek. De én egyet akarok jobban megismerni.
2018. nov. 6. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

A találsz jobbat egy ugyanolyan férfi lekoptató szöveg, mint a kedves srác vagy, de most nem vágyom kapcsolatra.



Akkor mondjuk jellemzően, ha

- kedves a csaj, nem akarjuk megbántani, de nem is kell több tőle

- nem adta be a derekát gyorsan, annyit meg nem ér, hogy hónapokig kutyagoljon az ember utána

2018. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

*Volt olyan érzésem hogy egy kicsit kevésnek érezték magukat hozzám*

Szerintem a túlzott szerénységed riasztotta el őket.

2018. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Tul tokeletes vagy.
2018. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez is egy általános lerázó szöveg, lányok is használják. Nem akarják konkrétan kimondani hogy nem tetszel nekik, vagy hogy másra számítottak. Nem hinném hogy elrontasz bármit is. 27/F
2018. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Majd miután randiztam Kegyeddel, meg tudom mondani, hogy elég lennél-e hozzám avagy le kéne nagyon ereszkednem. 🙂
2018. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Kövér vagy?
2018. nov. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Lehet túl jónak éreztek téged 😂.


Hány kiló vagy ?

2018. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Csak udvariasak akartak lenni. Külsőre vállalható lennél, hisz elmentek a randira. Viszont ami 2 randi alatt kiderül...

Még a gyors dugás lehetőségét is elengedik mert annyira elviselhetetlen személyiséged van.

2018. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szöveg azért jó, mert a sok egoista lány elhiszi és nem fognak hisztizni utána. :D
2018. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem hittem, hogy létezik olyan sötét ember, aki egy lekoptató dumát is az egója fényezésének hisz... TÉVEDTEM!
2018. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!