Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderre mi a túróért megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderre mi a túróért megy fel az, aki "csak körülnézni akar", meg "csak beszélgetni akar", meg "no hookups"?

Figyelt kérdés
Aki idegenvezetőt akar, az fogadjon egyet, aki beszélgetni akar, az beszélgessen a barátnőjével. A f**ért kell pazarolni annak az idejét, aki társkeresési szándékkal regisztrált fel. Annyira elegem van, hogy minden második profilnál van valami kikötés, hogy ő amúgy nem akar semmit. Akkor minek mész fel b*meg?
2018. nov. 9. 01:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem a tiéd az oldal,ha meg mindenki leppatint lehet a stilus a probléma nem minden nő darab hus a piacotokon nem dolguk egy szora lábat szét dobni nektek.. :O
2018. nov. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1. Senki nem mondta, hogy a "nő egy darab hús", idióta. Értem, hogy rohadt kényelmes ránk hárítani minden felelősséget, de nem lesz ilyen könnyű dolgod. Tőlem nem fogod megkapni azt, hogy jól kioktathass. Én komoly kapcsolatot keresni vagyok fent.


2. A tinder egy társkereső app. Van egy funkciója, amire használjuk. Biztos velem van a hiba, mert társat akarok találni rajta, és nem mondjuk savanyúkáposztát eladni?

2018. nov. 9. 02:10
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
egyéjszakás kalandra kéne de nem hus hagyjuk...
2018. nov. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
nyilván hús.. de hát pont ez az oldal lényege... és egyébként meg a pasi is pont, hogy hús, hagyjuk már ezt, hogy csak a nőt használják szexre.. ki ez a barom aki ezt kitalálta? és a többi idióta miért nem veszi át? a nők is éppúgy használják szexre a férfiakat mint a férfiak a nőket.. egy tinderen meg aztán pláne, szóval tényleg jogos a kérdező kiakadása
2018. nov. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Értelmes nő és férfi eleve nem megy fel szennyes tinderre és társaira,ja meg párkapcsolatot kerestek ilyen szexpartner keresőkőn,legalább hazudni nem kéne..
2018. nov. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is szoktam csak a csajokat nézegetni társkeresőn, még ha ismerkedni nincs is kedvem. Ha valakinek nem tetszik, bekaphatja.
2018. nov. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

-kíváncsiság

-ego tuning

2018. nov. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Vagy nem mondanak igazat, és ha látnak egy helyes pasit, akkor rögtön meggondolják magukat, vagy egyszerűen idióták. A józan ész túl nagy elvárás a legtöbb emberrel szemben
2018. nov. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Sokan egó tuninra járnak oda. Csak hülyítik a pasikat, kivéve akinek baromi jó, sportos teste van:)
2018. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ha már eleve oda van írva a kikötés, akkor pár másodpercet vesz csak el az életedből, amíg elolvasod. sokkal kellemetlenebb lenne, ha elkezdenél vele beszélgetni, mert neki kell az önbizalomnövelés, aztán napok/hetek múlva derülne ki, hogy úgyse kellesz neki.
2018. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!