Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan hogy létezik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hogy létezik, hogy egy férfi csak beszélgetni akar?

Figyelt kérdés
Nekem szinte hihetetlen, de van egy barátnőm (52) és adva van egy pasi (55), aki nős 4 gyerekes családapa, bár mind a 4 gyerek felnőtt már és külön él. 1 faluból valók, igy ismerik egymást, de kb. 30 éve nem beszéltek és nemrég találtak egymásra a neten. Már 1 éve csak beszélgetnek telefonon, megcsetelnek (az 1 év alatt 1 db talijuk volt, az is cukrászdában, ahol semmi se történt). A barátnő beleéli magát abba, hogy a férfi majd elveszi őt, a férfi azonban nem akar találkozni. Viszont! (és itt jön a csavar), naponta 2X (reggel és este) is hívja a barátnőmet, amikoris órákat dumálnak telón. Mit akarhat ez a férfi tőle? Nekem ez nagyon furcsa...

2018. szept. 6. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Élettársi szerep online. Ebbe ragadtak. Nem, nem akar a pasi semmit. Neki jó így.
2018. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Meglepo, de beszelgetni akar.
2018. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

*A barátnő beleéli magát abba, hogy a férfi majd elveszi őt


Tömören: a barátnőd megbolondult:DD


52 évesen azért már lehetne esze:D


Unatkozik a pasi, ennyi a történet, a barátnőd meg jó hallgatóságnak bizonyul, és van ahhoz elég bolond és türelmes, hogy ezt hagyja:)

2018. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3+ Egyébként honnan veszed azt hogy a barátnőd azt hiszi, hogy elveszi ez a fazon?:D Már csak kíváncsiságból kérdezem..
2018. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

*Olyan hogy létezik, hogy egy férfi csak beszélgetni akar?


Egyébként persze, hogy létezik ilyen korban ez telesen természetes. Nem csak férfiaknál, hanem nőknél is. Én is szeretek beszélgetni, abban nincs semmi rossz. Nem ártasz vele senkinek.

2018. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Egyébként honnan veszed azt hogy a barátnőd azt hiszi, hogy elveszi ez a fazon?"

Mert mondta nekem. Alig várja, hogy a pasi otthagyja a családját érte és odaköltözzön hozzá. Ennyi.

2018. szept. 6. 18:04
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
6 A barátnőd meg van hibbanva, tévképzetei vannak. És ezt vedd szó szerint.
2018. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De ne már, olyan van komolyan, hogy egy férfi csak úgy napi 2X több órára felhívjon egy másik nőt? Ennyire nem tud otthon a feleségével beszélgetni?


Én eddig (én is nő vagyok) pont az ellentettjét tapasztaltam: talizni, meg szexelni akartak, beszélgetni kevésbé.

2018. szept. 6. 18:05
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

6 Egy ilyen korú ember nem lép, főleg nem hogy nős, főleg nem egy szinte vele egykorú emberrel.


Ha lép, akkor minimum 20-30 évvel fiatalabbért, ha meg van hibbanva a fazon és elment az esze.

2018. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

*egy férfi csak úgy napi 2X több órára felhívjon egy másik nőt?


Új seprű jól seper, gondolom ismered a mondást. Gondolom az asszonynak a könyökén jön már ki az unalomig ismételt történetei.:D


Csak megkérdezem: téged is meghülyitett a barátnőd?:D

2018. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!