Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderre mi a túróért megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderre mi a túróért megy fel az, aki "csak körülnézni akar", meg "csak beszélgetni akar", meg "no hookups"?

Figyelt kérdés
Aki idegenvezetőt akar, az fogadjon egyet, aki beszélgetni akar, az beszélgessen a barátnőjével. A f**ért kell pazarolni annak az idejét, aki társkeresési szándékkal regisztrált fel. Annyira elegem van, hogy minden második profilnál van valami kikötés, hogy ő amúgy nem akar semmit. Akkor minek mész fel b*meg?
2018. nov. 9. 01:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként az tűnt fel, hogy ez annyit jelent, hogy párkapcsolata van, és diszkrét szeretőt keres szexre.

Esetleg nőknél is hasonlót jelent.

2018. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért hiszi mindenki, hogy a tinder szexpartnerkereső? Csomóan komoly kapcsolatot keresnek rajta.
2018. nov. 9. 12:42
 13/17 anonim ***** válasza:

"Én komoly kapcsolatot keresni vagyok fent."

Akkor te minek mész fel tinderre? Szexpartnerkereső. Te ugyanúgy tök másra használod, mint amire kellene, milyen jogon oktatsz ki másokat? :D

2018. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12

Csomóan meg csak beszélgetni, körülnézni mennek. Mi a baj tulajdonképpen akkor?

2018. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan a facebookot is szexpartner keresőnek nézik és ajánlatokkal jönnek. De nem szexet akartok persze párkapcsolat de az első ránk irás is arra utal h dugunk e veletek.. :(
2018. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"Akkor te minek mész fel tinderre? Szexpartnerkereső."


Nem, nem az. Annak indult, de igazából egy társkereső app. Aki akar, szexet keres, de a legtöbben kiírják, hogy nem egyéjszakás kaland érdekli őket. Nekem volt már tinderes barátnőm.



"Te ugyanúgy tök másra használod, mint amire kellene, milyen jogon oktatsz ki másokat? :D"


Én társat keresek vele, nem idegenvezetőt vagy vízvezetékszerelőt.

2018. nov. 9. 18:34
 17/17 A kérdező kommentje:

"Csomóan meg csak beszélgetni, körülnézni mennek. Mi a baj tulajdonképpen akkor?"


Az, hogy rabolják annak az idejét, aki tényleg szeretne komolyan ismerkedni.

2018. nov. 9. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!