Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos külsővel lehet csajozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsővel lehet csajozni munkanélküli pasiként vagy előbb mindenképpen állást kell találnom?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és már három éve munkanélküli különböző segélyekből élek, meg szüleim segítenek. Tudom szégyen ez a helyzet, dolgozni kéne menni de egyszerűen nincs munka ami nekem való lenne, nyilván mindenféle ócska munkára nem fogok elmenni mert fontosabb az egészségem mint a felnőttéválás, ugyanis ha elmennék olyan munkahelyre amit nem szeretnék ahol nagy a stressz vagy a megterhelés, akkor esetleg 50 éves koromra infarktus kapok illetve különböző stresszbetegségek fognak megjelenni nálam idő előtt.

Tudom így nagyon nehéz barátnőt találni de esetleg egy hozzám hasonló munkanélküli lánnyalnál lehet esélyem?


2018. nov. 10. 06:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyet hívják lúzernek.
2018. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
A hasonló munkanélküli lányok álmodnak mindig arról, hogy talál egy pénzes pasit, szül neki három gyereket, és élete végéig nem dolgozik.
2018. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Lusta ember senkit se érdekel. Te csak kifogásokat gyártasz, de csak lusta vagy. Aki akar dolgozni, az talál olyan munkát, amit el tud végezni. Esetleg tanulj, végezz el egy OKJ-t, és akkor már más területen is el tudsz helyezkedni, ki tudja.

Előbb az életem tenném helyre a helyedben, a nőzés itt másodlagos. Minek neked barátnő, ha saját magad nem tudod egyben tartani? A kapcsolatod is ugyanolyan szánalmas lenne csak, mint most az életed. Ebbe felesleges még egy nőt is bevonni.

2018. nov. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
"Nincs munka ami nekem való lenne, nyilván mindenféle ócska munkára nem fogok elmenni" Itt a hiba jóbarát!
2018. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Lehet neked fontosabb a munka mint az egészséged de nekem az egészségem a fontosabb
2018. nov. 10. 08:05
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

33 evesen felnotte valas? Inkabb kozepkoruva valas.

Bocsi, de akit 33 evesen meg soha nem dolgozott, mint irtad korabban, az egy semmirekello, masokon eloskodo luzer.

2018. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kamu a kérdés.
2018. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Akkor lesz baj, ha ne adj Isten szüleiddel történik valami...akkor majd jó lesz bármilyen munka , hogy éhen ne halj....vagy feléled az örökséged...

Nyilván úgy élsz ahogy akarsz,de a nők nem fognak ràd tapadni az tuti:)

2018. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lusta vagy es ennyi! Ne szepitsd a dolgokat!

Így nem valószínű hogy lesz nőd! Senkinek nem kell egy lusta ember aki meg nem emelné a seggét!

2018. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted egy mások nyakán élősködő parazita, aki ráadásul világ lustája kell valakinek? Gratulálok a szüleidnek is hogy egy ilyen semmirekellő embert neveltek fel aki a társadalom nyakán élősködik.

Egyébként nem biztos hogy kamu kérdés mert nekem is van ilyen ismerősöm.

2018. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!