Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azzal jönnek, hogy mindenki megtalálja a párját, az mivel magyarázza, hogy gyakorlatilag mindig csak férfas alkatú/külsejű pasikat látok nővel?

Figyelt kérdés

Férfias külső/alkat alatt a min. 175-öt/arányosan férfiasan mackós/izmos, szóval tekintélyes méretű kantestet és karakteres férfias arcvonást, őserőt szimbolizáló megjelenést értek. És ne gyertek olyan kifogással, hogy menjek el kondizni, mert attól:

* ugyanúgy 40 cm keskeny lesz a vállam (csontokra nem lehet gyúrni)

* ugyanúgy 24 cm!!!! lesz a két csípőcsontvégem távolsága

* emiatt 169-ből sem leszek 175

* ugyanúgy 39-es lesz a lábméretem

* ugyanúgy 3,5 cm vékony lesz a péniszem

* ugyanúgy pisze, csajos orrom és apró méretű fejem, kisfiús keskeny állkapcsú programozó tanonc tejfölképem lesz

* ugyanúgy vékony, magas, feminin pasi hangom lesz

A kondizásra is visszatérve: elkezdtem múlt hónapban kezdő tömegnövelést és a reumatológián kötöttem ki, mert izom- és ízületi problémák jöttek elő (görcs, fáradtság, fájdalom stb.). Pedig képzett edző mellett végeztem, de ő is elismerte, hogy az adottságaim miatt iszonyat nehéz lesz, akárcsak 60 kilóra is felkúsznom.

A kérdésre visszatérve: Az ismerősi körömben (meg az utcákon) valahogy mindig azokat látom barátnővel/feleséggel, akik külsőre tényleg rendben vannak, megütik az átlagos és férfiasak. Nagyon kevés azon ronda/alacsony/nyikhaj pasik száma, akik nem érdekből mentek bele egy kényszerkapcsolatba (ordít róluk, hogy nem boldogak a csúnya és kövér barátnőikkel). Szóval lehet hitegetni az embert, de elképesztően képmutató dolognak tartom, hogy kapcsolat elején mindig csak azoknak lehet gratulálni a kapcsolatukhoz, akikkel kegyes volt a természet kőszívű ítélethírdetője.



2018. nov. 10. 21:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha minden nonek van pasija, akkor mi a f.rol irsz, hogy nem lehet baratnot szerezni?

Buta is vagy, mimozabb mint egy lany, ne csodalkozz, hogy nem kellesz.

2018. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez egy udvariassági sablon duma.

Ezzel a nem túl sikeres pasik vállát szokták veregetni h ne adják fel a reményt.


De valójában ez sz@rt se ér. Olyan mint ha egy haldoklónak azt mondod (akinek szar élete volt) h hát nem baj mert majd bejut a mennyországba.


Bár ettől senkinek nem lesz jobb.

2018. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!